Sinema ekranlarına gelene kadar yerimizde duramayalım, Hellboy rebootuna çok coşalım, çok yükselelelim istiyorlar herhalde. Çünkü bunca haberin, bunca kadroya dahil olan oyuncunun başka bir açıklaması olamaz sahiden de. Çok film gördük, vakti zamanında beklentileri arttırabilmek için ne cambazlıklarla gündemi meşgul eden. Ama bu… Bakın bu artık çok farklı bir seviyede.

Önce Hellboy’a David Harbour hayat verecek dediler, sonra Ian McShane’i Profesör Bruttenholm yaptılar, utanmadılar bir de üstüne güzeller güzeli Milla Jovovich’i filmin kötüsü ilan ettiler. Doymadılar, damarlarımızda akan kanı biraz daha hızlandırmak için bu sefer de Ed Skrein‘i kadroya kattılar. “Bu surat bir yerden tanıdık ya” diyenler için de hemen mini bir hatırlatma yapalım: Game of Thrones’daki ilk Daario Naharis (uzun saçlıydı hani) ve Deadpool’daki “ADIM NE?” diye böğürmekten bir hal olan Ajax -öhöm şey, yani, Francis- olarak tanıyorsunuz onu.

Alita-Battle-Angel-Ed-Skrein-Casting

Skrein’in rolü, The Hollywood Reporter’ın söylediğine göre Binbaşı Benjamin Daimio olacakmış. Paranormal Araştırma ve Savunma Bürosu (B.R.P.D) çalışanı olan Daimio, kendini jaguar formuna sokabilme yeteneğine sahip. Hatta ve hatta, hızlı yenilenme özelliğiyle de, jaguar formundayken neredeyse çok zorlu bir rakip haline geliyor kendisi. Olası bir çatışma halinde yanınızda isteyeceğiniz türden bir jaguar yani. Fakat gel gelelim, birtakım sihirli silahlarla yaralanabildiğinden ötürü, yenilmez gibi gözüken binbaşının aslında zayıf noktaları da var bu bağlamda. Ron Perlman’ın başrolde olduğu Hellboy filmlerinde henüz görmediğimiz bir karakter olan Daimio, şimdilik sadece Hellboy çizgi romanlarını yalayıp yutmuş geekler için tanıdık bir isim gibi duruyor. Yine de filmdeki uyarlanışı konusunda henüz bir şey söylemek için erken.

Ne dersiniz Hellboy geekleri? Bu sıralar filmden gelen haberlerle bayağı coştuk, üstüne çay içip televizyon karşısında uzanma kıvamında doyar gibi olduk hem de. Dolu dolu gelişmelerle, reboota karşı umutlarımız yeşerir ve yükselirken, sizin fikirlerinizi de alalım, hadi. Ed Skrein’in filme neler katabileceğini patlatın bakalım yorumlara!

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.