İsteriz değil mi? Ne de olsa geçtiğimiz Superman filmi Man of Steel’da kendisini alışık olduğumuz Clark Kent tasviri içerisinde pek göremedik. Neden bahsettiğimi biliyorsunuz, hani o trençkotlu, gözlüklü, kravatlı gazeteci Clark Kent. Hepimizin zihnine Christopher Reeve’in performansı ile kazınan, nedense Superman Returns de de çok detayıyla göremediğimiz şekliyle Clark Kent. Birleşik Krallık deniz subaylarında hizmet veren veya bu üniteden emekli olmuş askerlere ve ailelerine yardımda bulunan Royal Marines Charitable Trust Fund sayesinde artık görebiliriz!

RMCTF, davalarına destek veren Henry Cavill’i Batman v. Superman: Dawn of Justice setinde yakalamış, eline destek için satılacak bir tişört tutuşturmuş ve ortaya aşağıdaki resim çıkmış. İlk izlenim olarak çok fazla bir şey değil, fakat en azından moda tasarımı olarak Zack Snyder ve ekibinin Clark Kent’ten ne anladığını biraz olsun görme şansı edinmiş olduk. Modanın üstadı değiliz, ama kıyafet (özellikle pantolon) bize biraz eski tarz geldi. Hani o 1940’ların acar muhabir tiplemelerinden. Trençkot biraz modern gibi ama, genel hava daha klasik bir muhabir izlenimi veriyor.

Clark Kent First Photo

Yalnız gözlük yok? Eğer bu fotoğraf için çıkarttıysa anlarız (çok mantıklı nihayetinde) fakat Clark Kent’te gözlük olmayacaksa, bizce büyük bir problem var. Neticede Clark’ı Superman’den ayıran o gözlüğü taktığında suratına gelen ve tavırlarıyla desteklediği o pısırık, nerd’ümsü havadır. Ama dediğimiz gibi, fotoğraf için çıkartmış olması da kulağa çok mantıklı geliyor.

Batman v. Superman: Dawn of Justice 6 Mayıs 2016’da vizyona girecek. Zack Snyder’ın yönettiği filmin baş rollerinde Henry Cavill, Ben Affleck ve amy Adams olacak. Yan rollerde ise DC / Warner Bros’un ileride kurmak istediği Justice League sinematik evreninin temellerini atacak tonla süper kahraman var. Jesse Eisenberg Lex Luthor, Gal Gadot Wonder Woman, Ray Fisher Cyborg, Jason Momoa ise Aquaman olarak karşımıza çıkacak. Tao Okamoto, Scoot McNairy ise rollerini bilmediğimiz oyuncular. Bunların dışında Diane Lane, Laurence Fishburne ve Jeremy Irons sırasıyla MarthA Kent, Perry White ve Alfred Pennyworth rollerini canlandıracaklar.

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.