Küçük hatalar, küçük yanlış anlaşılmalar… Son dakikada yapılan bir u dönüşü ile ucundan dönülen uçurumlar! Rheon için bir casting haberi girmişiz paralel evrenlerin birinde, bir de baktık ki çarpık çurpuk gerçekler. Olmaz böyle, paralel evrensen paralelliğini bileceksin dedik, bir çekidüzen verdik keretaya. Evrenler arası yamulmaya maruz kalan herkese minik minik özürler iletelim. 🙂

Inhumans projelerine dair yayın tarihi gittikçe yaklaşırken, insan gerçekten hayret ediyor bu kadar yavaş haber çıkmasına. 2017 Eylül’ünde gelecek olan dizi projesinin alttan alta bazı kadro boşlukları şimdi dolmaya başladı henüz. Mesela IMDB’ye Inhumans dizisi için bir göz attığınızda, yalnızca Elysia Rotaru’nun Medusa rolü için yazıldığını fark edeceksiniz. (Bu bilgi IMDB güncellenmeden önce yazıya girilmiştir, şahitlerimiz var vallahi Elysia Rotaru yazıyordu!) Tabii bunun dışında henüz hiçbir yerde net bir bilginin olmadığı dizimiz için daha yeni, fırından sıcacık çıkan bir haber kopup geldi: Iwan Rheon Maximus olacak isim seçildi!

Evet ya, Maximus’u canlandıracak ismin Rheon olması, şu anlar içinde bayağı bir heyecan yaratmışa benziyor ki, hangi haber sitesine girseniz bu haberle karşılaşmanız çok yüksek bir ihtimal. E hal böyle olunca hemencecik “Rheon olmuş/olmamış” yorumlarına başlayanlar da bir bir yuvalarından çıkmaya başladı. Ama siz gelin, bu role Rheon’un uyup uymayacağını öncelikle şuradaki yazımıza bir göz atarak karar verin.

i1

Çok uzatmaya gerek yok tabii ama Maximus karakterinin oldukça şahane güçleri olduğunu söylemeden de geçmeyelim. Fizik, biyoloji, mekanik gibi alanlardaki üstün bilgilerinin yanı sıra elbette mental konularda da bayağı usta kendisi. Hal böyle olunca, Urban Myths dizisinde Adolf Hitler’i canlandıran Rheon’a gelen bu teklifle, kendisini gittikçe güzelleşen çeşitli rollerde görmeye devam edeceğe benziyoruz. Misfits’in tuhaf Simon’ından Game of Thrones’un Ramsay’ine, oradan Adolf Hitler’e ve en sonunda da Inhuman Maximus’a uçuş yapan Rheon için biz aslında bayağı tav olduk diyebiliriz. Adam başarılı, yapıyor, hak ediyor. E peki siz ne diyorsunuz bu duruma? Iwan Rheon ile Maximus’a tamam mı, devam mı?

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.