San Diego‘da yapılan Comic-Con geek dünyasını heyecanlandırmaya devam ediyor. Şimdiki haber ise Aksiyon geeklerini sevindirecek türden bir haber. Son zamanların en iyi aksiyon filmi serilerinden birisi olan John Wick 4’ün ilk fragmanı geldi! 2014’den beri devam eden serinin dördüncü filmi için yayınlanan ilk fragmanı ise oldukça heyecan verici!

John Wick’in yine insanları deli dehşet öldürdüğü bu film ise 24 Mart 2023 tarihinde vizyona girecek. Filmin kadrosu ise oldukça heyecan verici. Şöyle bir saymak gerekirse, olmazsa olmaz Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Lan McShane, Donnie Yen gibi usta isimleri göreceğiz. Fragmandan da anlayacağımız üzere yine aksiyona doyacağımız bir film bizi bekliyor. Normalde kılıç ve silah ile aynı anda dövüşmek ve bunu izlenebilir kılmak oldukça zor olsa da aksiyon filmleri ile arası pek olmayan ben bile fragmana o sahnede aşırı yükseldim.

Duyurulduğundan beri üç defa vizyon tarihi güncellenen John Wick 4 için izleyiciler oldukça heyecanlı. Toplamda iki sene ertelenen yapımın artık ilk fragmanını görmüş olduk. Umarız bir kez daha erteleme görmeden bu filmi izleyebiliriz. Yani eksiksiz bir şekilde izlemekten bahsediyorum. Filmi yetiştirmek için bazı yerlerini kötü yapmaktansa ertelemek daha iyi elbette.

Genellikle ilk üçlemeden sonra gelen dördüncü filmler pek de iyi olmazlar fakat hem filmin kadrosu hem de fragmanına bakacak olursak, John Wick 4 bu geleneği devam ettirmeyen bir yapım olmayı hedefliyor. Filmin senaristleri ise daha önceden John Wick 3’ün senaristleri arasında yer alan Shay Hatten ve Predators senaristleri arasında yer alan Michael Finch. Aksiyon filmleri senaryosunda uzman olan ikiliden kötü bir şey beklemek de mümkün değil zaten.

Filmin yönetmen koltuğunda da yine tanıdık bir isim olan Chad Stahelski oturuyor. John Wick ve John Wick 2 filmlerinden tanıdık bir isim. Ayrıca kendisine son zamanlarda Ghost of Tsushima filminin de emanet edildiğini biliyoruz.

Ben şahsen her şeyden önce bir Keanu Reeves filmi daha görmek isterim, bir de yanında bu kadar usta ismi görünce benim beklentilerim bu filmden biraz yüksek. Alanında uzman kişilerin buluştuğu serinin bu filmi sizce nasıl olacak? Beklentileriniz neler? Yorumlarda cevaplarınızı bekliyor olacağım.

Author

Viking gibi göründüğüne bakmayın, içinde sarhoş bir İrlandalı yatıyor. 7 yaşından beri yarı zamanlı geeklik kariyerine sahip bir birey. @olhnms

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.