Birlikte hayal ediyoruz; Çok sevdiğiniz, hayatınızın aşkı yanınızda, birlikte oturmuş aya bakıyorsunuz. Etrafta uç uç böcekleri (ve benzeri hayvanlar) şarkı söylüyorlar. Siz aya bakarken ayda olmaması gereken bir şeyler görüyorsunuz; garip kıpırtılar var. O da ne? Yoksa ayı uzaylılar mı basmış? Evet, böylece Destiny adlı oyunun konusu özetlemiş oldum.

“Bir tane uydumuz var, elin uzaylısına yedirtmeyiz!” diyen oyuncular da çekecekler silahlarını, başlayacak uzaylı avlamaya. Silahlara ek olarak alan etkili vurmamıza olanak verecek güçlerimizin de olacağı oyun 2014’ün yazına yetişecek. Ps3, Ps4, Xbox 360 ve Xbox One sahiplerini de memnun edecek.

İşte oyunun ilk videosu. İyi seyirler.

Author

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.