Riviaköylü Geralt Emmi’nin maceraları devam ediyor!

İçinde bulundurduğu RPG ögeleri, sistemi seçim yapmamızı sağlayan derin senaryosu ile Witcher, fazlasıyla beğenilmişti. Pc oyunları arasında kendisine sağlam yer yapmak yetmemiş ki şimdi de ilgisini çizgi roman sektörüne çevirmiş durumda.

Paul Tobin ve Joe Querio kolları sıvadı ve The Witcher’ı konu alacak olan çizgi roman sayısı için geri sayım başlamış oldu. Baş karakter olarak Geralt of Rivia’yı göreceğiz. Şimdilik çok fazla detay verilmese de Geralt, House of Glass denilen, içinde sonsuz korku ve kötülük barındıran (çok orijinal) bir eve girecek ve hayatta kalmaya çalışacak. Canavar avcısının ilk sayısı – eğer bir gecikme olmazsa – 19 Mart 2014’de piyasada olacak.

İşte The Witcher ile ilgili ilk çizimler. Kılıcınızı ve iksirlerinizi hazırlayın.

Witcher_Covers

Author

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.