Soru: Batman’i seviyor muyuz?

Cevap: Geekyapar, litfen bize saçma sapan sorularla gelme.

Soru: Peki Batman’66‘yı?

Cevap: (Uzun bir sessizliğin ardından) Galiba seviyoruz. Aramızda yaşı o dönemki diziye denk gelenler var. Onun dışında internetten falan haberdarız bu 66 mevzusuna ama çok da biliyoruz diyemeyiz… Gene de Batman’dir candır…

Soru: Green Hornet ismi sizi heyecanlandırıyor mu?

Cevap: Şey…

Happy Tree Friends
Çok eğleniyoruz!!! (Alex Ross’un muhteşem çizgileri ile ilk kapağımız)

Tamam, kabul ediyorum biraz haksızlık ettim. Batman’66 da Green Hornet da son yıllarda yeniden ilgi toplamaya başlamış kült projeler. Emektar DC ve zıpkın gibi Dynamite Comics, bu yaz bu iki kült ismi bir araya getirmeye ve ortalığı retroya boğmaya karar verdiler, iyi yapıyorlar. İlk sayısını 21 Mayıs’ta göreceğimiz Batman’66 Meets Green Hornet iki haftalık aralıklarla dijital olarak yayınlanacak 12 sayılık bir iş. Dijital yayın lafına aldanmayın, dileyenler yeni serinin basılı halini de 4 Haziran’dan itibaren edinebilecekler.

Kevin Smith‘in ve Ralph Garman‘ın yazarlığını üstlendiği serinin ilk kapağı da Alex Ross‘tan. Sizi bilmem ama bence iştah açıcı. 2011 yapımı The Green Hornet’i seven ve içindeki Batman aşkı bambaşka olan çizgiroman hastalarına duyurulur…

Çok bilen yoktur ama 1960'larda iki suç savaşçısı ekip aslında bir araya gelmişlerdi. Batman'66 Meets Green Hornet bu hikayenin kaldığı yerden devam edecek.
Çok bilen yoktur ama 1960’larda iki suç savaşçısı ekip aslında bir araya gelmişlerdi. Batman’66 Meets Green Hornet bu hikayenin kaldığı yerden devam edecek. Elimizdeki resimden de anlaşıldığı üzere. Mevzu karizma olduğunda Kara Şövalye’nin hasmına karşı pek şansı var gibi görünmüyor.

 

Bu arada eklemeden olmaz, teketekte Kato Robin’i her türlü döver. Çok net…

 

Author

Eskilerin dediği gibi: "You must gather your party before venturing forth"

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.