Baştan hayırlı haberleri verelim: Kingpin geri dönüyor. Bu kadar basit. Daredevil’ın birinci sezonunun ana kötüsü olarak hepimizin aklını başından alan ve ikinci sezondaki küçük konuk performansıyla da dizinin kalitesini tek başıan yükselten muhteşem insan Vincent D’Onofrio, Marvel’ın ikonik kötü karakteri olarak üçüncü sezonda da boy göstereceğini Twitter’dan ima etmişti zaten; Marvel da bugün Deadline’a doğruladı.

Öte yandan ilginç bir gelişme de yaşandı -ki bunu çok iyi olarak görebilmemiz… pek mümkün mü karar veremiyoruz. D’Onofrio’nun geri döneceğini duyuran Marvel TV departmanı patronu Jeph Loeb, aynı zamanda dizinin başına yeni bir yapımcı geleceğini de duyurdu. Bu yeni yapımcımızın adı Erik Oleson. Sizleri kendisinin IMDb sayfasını ziyaret etmeye davet ediyorum. İki dizi göreceksiniz orada. Biri The Man in High Castle. Ötekisi Arrow.

MARVEL'S DAREDEVIL

Oleson eminiz pırlanta gibi bir insandır, ama biz 2014-15 yılları arası Arrow’da yapımcılık yapmış olsak bunu CV’mize koymazdık muhtemelen. Bu sezon, Arrow’un yine görece olumlu tepkiler aldığı bir sezondu elbette, ama buradaki kilit kelimenin görece olduğu da açık. Arrow bir bütün olarak Daredevil ile aynı kalibrede değil. Aynı kasabada, şehirde, hatta aynı kıtada bile değil. Dolayısıyla Oleson’ın oradaki yaklaşımını buraya taşımaması; ya da Oleson’un öyle bir yaklaşım sergilemesi beklenerek işe alınmamış olması en büyük ümidimiz.

Ha Kingpin’in geri geliyor olmasına coştuk mu? Fena. Vincent D’Onofrio Hollywood’un en sağlam karakter aktörlerinden biri. Onun Wilson Fisk olarak geri dönüyor olması dizinin sadece hayrına olabilecek bir gelişme. Hatta umarız karakteri -hazır Hand konusunu da arkamızda bırakmışken- tekrar merkeze yerleştirirler. Bakalım, gelişmeleri takip ediyor olacağız.  Siz ne diyorsunuz durumlara?

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.