Geçtiğimiz sezonda ise kâh soluksuz bırakan kâh gülmekten karın ağrıtan diziler geri dönüyor. Bu kış da dizi izleyicileri için oldukça yoğun ve eğlenceli bir dönem olacağa benziyor.

The Walking Dead

943260_695660343793460_671616543_n

Şu anda televizyon hayatına devam eden iyi dizilerden biri olarak bahsedilen The Walking Dead’in yükselişi devam ediyor. 13 Ekim’de yayınlanacak olan yeni sezonu başlayana kadar Telltale Games tarafından yapılan oyununu oynayabilir ve bu çorak toprakların atmosferini yeniden soluyabilirsiniz.

Person of Interest 

person of interest

Mahallemizin koruyucu abileri de bu sezon yine “OOOOO” “Abbooov” gibi hayret nidalarımızla bizi kendilerini bağlayacak gibi görünüyor. 24 Eylül’de tekrar karşımızda çıkacak olan Person of Interest, bize bir makinenin neler yapabileceğini masumları korumanın sonuçlarını gösteriyor. Ben Amcanın dediği gibi, “Büyük güç büyük sorumluluk istiyor.”

Boardwalk Empire

Boardwalk Empire

1920’nin Atlantic City’sinde geçen bürokrasi, kaçakçılık, siyaset eksenleri arasında giden ve başrolünde kimileri için “bir halı filmi” olan The Big Lebowski’den hatırladığı Steve Buscemi  (Enoch ‘Nucky’ Thompson) ile dördüncü sezonda da bizi ekran başına sabitleyecek gibi görünüyor.

Modern Family

Modern Family

Günümüz toplumunun en eğlenceli anı olan Modern Family bu sezon da su içerken gülmekten boğulma tehlikesi yaşatabilecekmiş gibi görünüyor. 25 Eylül’de vizyona girecek olan yeni sezonu izlerken eğlence katsayımız da yüksecekmiş gibi görünüyor.

1 2
Author

"Serim olmak kolay değil." diyerek distopik bir çerçeve çizmeye yeltensem de insan göründüğünden öte bir canlı değil. Hayatın sadeliği ise mutluluktan ibaret. Veyahut tam tersi. Twitter: @mert_serim

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.