Yeniden Bella, Edward ve Jacob üçlemesine yoğunlaşacak olan yepyeni bir Twilight uyarlaması yapım aşamasında.

HBO Max‘te yayınlanacak olan Harry Potter dizisi haberinden sonra Twilight serisinin de dizi olacağı duyuruldu. Stephanie Meyer’ın Twilight serisi, film uyarlamasından sonra şimdi de diziye uyarlanıyor. Şu anda oyuncu seçimleri ve ilk bölümün çıkış tarihi açıklanmamış olsa da tahminler, filmden ayrı bir dizi olacağı yönünde. Kesinlikle bir spin-off dizisi olmayacak.

İnternet üzerinde yer alan bilgilere göre, Twilight kitap serisinin haklarını satın alan Wyck Godfrey ve Lionsgate Motion Picture Group eski eş başkanı Erik Feig, televizyon çekimlerinin yönetici yapımcılığını üstlenecek.

Bazı sıkı takipçiler, geçtiğimiz aylarda The Lord of the Rings’in dizi uyarlamasına kritik yorumlarda bulunmuştu. Daha öncesinde Hunger Games, John Wick ve La La Land gibi isimlerle anılmış Lionsgate’in altından nasıl bir uyarlama çıkacağı ve gelecek olan yorumlar ise merak konusu.

Author

İlgi alanlarına vakit ayırmayı ve hobileriyle uğraşırken kafa dinlemeyi seven kendi halinde bir insan. “Now your sanity and mine can die together!”

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.