The Simpsons otuz seneye merdiven dayayan macerası dahilinde akla hayale gelebilecek her türlü konuyla ilgili bölüm yaptı. Palyaçoluk, nükleer fizik, uzay seyahati, grunge müzik; aklınıza ne gelirse. Bir dizi otuz sene sürerse, elbette elini atmadığı konu sayısı da avuç içi kadar kalır. Matt Groening‘in efsanevi dizisi aynı zamanda popüler kültürle de çok içli dışlı olduğundan, bu pek çok ünlünün de Simpsons evrenine dahil olduğu anlamına geliyor elbette. Bu da bizi bugünkü haberimize getiriyor.

Fenerbahçe Doğuş‘un İtalyan forveti Luigi Datome, Instagram sayfası üzerinden The Simpsons’ın ilerleyen dönemlerde yayınlanacak bir bölümünde boy göstereceğini duyurdu. Bunun kendisinin bir hayali olduğunu dile getiren Datome, meşhur koltuktaki bir çizimini paylaşarak kendisini o kanepenin üzerinde görmenin de harika olduğunu ekledi. Paylaşım şu biçimdeydi:

Datome şöyle konuşmuştu:

Simpsons’ın Avrupa basketbolu ile ilgili bir bölümünde boy gösterecek oyunculardan biri olmak benim için bir hayal. Kendimi o koltukta oturuyorken görmek muhteşem bir his. Rino Russo’ya da İtalya’dan beni çizdiği için ayrıca teşekkürler.”

Bu haber, Datome’nin paylaşımıyla birlikte internetlere yayıldı. Yayıldı yayılmasına, fakat hiçbir yerde böylesi bir bölüme dair bir bilgi yoktu. Çizim de epey hayran-yapımı gözüktüğünden kıllanmaya başlayan hayranlar, Gigi’nin son paylaşımı ile işin esasını öğrendiler.

View this post on Instagram

Ciao a tutti! Cavolo che delirio che si è creato per una mia foto in modalità Simpson! Ho scritto che è un sogno essere in una puntata dei Simpson ed effettivamente rimarrà un sogno! Il post di ieri è come vi ho detto un disegno di Rino Russo, e (purtroppo) non ha nulla a che vedere con i Simpsons veri! Grazie come al solito a tutti per l’affetto che mi avete dimostrato ma anche per la fiducia che avete in me! Hello everybody! Wow, yesterday’s post created a lot of interest! I said “it’s a dream” and it actually will remain a dream! It was only, as I said, a drawn by Pino Russo and (unfortunately) has nothing to do with a real Simpson’s episode. Tnx everybody for the love you always show me, but also for the trust you have in my words! #gigionata

A post shared by Gigi Datome (@gigidatome) on

Selam millet! Vay, dünkü paylaşım epey ilgi uyandırdı! Bunun bir hayal olduğunu söyledim ve bu bir hayal olarak kalacak. Dediğim gibi bu sadece Pino Russo’nun bir çizimiydi ve (maalesef) gerçek bir Simpsons bölümü ile hiçbir ilgisi yok. Bana gösterdiğiniz sevgi için herkese çok teşekürler, ama bunun da haricinde sözlerime verdiğiniz güven için teşekkürler!”

Yani The Simpsons’ın bir Euroleague bölümü geldiği yok. Ha gelse, süper olmaz mı? Olur. Ancak bir yandan da Datome’nin son dediği doğru, muhtemelen bir hayal olarak kalmaya devam edecek. Biz o esnada şunu konuşalım: Olsa Datome hariç, kimleri görmek isterdiniz Springfield’da?

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.