MCU için sıradaki büyük düşman olan Kang karakterinin şu ana kadar üç farklı varyantını canlandıran ve karaktere 2026 yılındaki Avengers: Kang Dynasty filminde de hayat vermesi beklenen Jonathan Majors eski kız arkadaşı tarafından kendisine açılan davada suçlu bulundu.

Jonathan Majors ile eski kız arkadaşı arasında yaşanan olaylar ilk defa bu yılın mart ayında magazin gündemine düşmüştü. Majors’un eski kız arkadaşı Grace Jabbari aktörü kendisine fiziksel olarak zarar vermekle suçlamıştı. İki hafta boyunca süren davada birçok mesajlaşma ve ses kaydı da kanıt olarak internete düşmüştü. Tutuklandığı mart ayından beridir Jonathan Majors ile ilişiğini kesen taraflar arasında menajerlik şirketi ve halkla ilişkiler firması da vardı. Geçtiğimiz günlerde sonuçlanan davada, Grace Jabbari tarafından yöneltilen suçlamalardan taciz ve saldırı için suçlu bulunan Jonathan Majors üçüncü dereceden kasti yaralama ve ikinci dereceden ağırlaştırılmış taciz suçlamalarından ise masum bulundu. Tabii günün sonunda oyuncu suçlamaların hepsinden beraat edemediğinden dolayı Disney de zaten bu haberi bekler şekilde sözleşmesine son verdi.

jonathan majors kang mcu

MCU için bundan sonra ne olacak şu an hiçbirimiz bilmiyoruz. Bence hazır varyant muhabbeti zaten multiverse sayesinde bu kadar ortadayken ve Kang da böyle bir karakterken planları hiç değiştirmeyip başka bir oyuncu ile anlaşsınlar rol için. Böylece birçok baş ağrısından da kurtulmuş olurlar. Ama gidip de bazı söylentilerde söylendiği gibi Doctor Doom’u bu saatten sonra evrenin yeni büyük kötüsü yapmaya çalışırlarsa işleri zor. 2023 yılı MCU açısından pek de parlak geçmedi diyebiliriz ki bu son gelişme de seneyi kapatmak için oldukça negatif bir yol tabii. Jonathan Majors ise buradan kariyerini toparlayabilir mi yoksa silinip gidecek mi zaman gösterecek.

MCU sizce Kang için yeni bir oyuncu seçip devam mı etmeli yoksa planı değiştirmeli mi? Yeni oyuncu önerileriniz kimler? Bu davanın böyle sonuçlanmasını bekliyor muydunuz? Doctor Doom’u evrenin yeni kötüsü olarak görmek ister misiniz? Fikirlerinizi bize başınızı belaya sokmadan ulaştırın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

1 Comment

  1. KeşifAsya Reply

    Eğer Kang için yeni bir oyuncu arayışı içinde olunursa, Idris Elba, Chiwetel Ejiofor veya Michael B. Jordan gibi deneyimli ve yetenekli oyuncular düşünülebilir.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.