MCU için duyurulan, hem söylentisi çıkan hem de iptal olan işler konusunda yeni bir takvime ihtiyacımız var. Bu kategorilerden birkaçında olan Nova projesi için de Marvel’ın televizyon tarafındaki işlerin başında bulunan Brad Winderbaum’dan umut verici sözler duyduk.

“Nova’yı seviyoruz. Nova için yapım aşamasının oldukça erken safhalarındayız. Marvel Studios tarafında yeni bir kamera arkası sistemimiz var. Artık daha geleneksel tarzda bir stüdyoyuz. Yapacağımızdan daha fazla proje geliştiriyoruz. Nova projesinin geliştirmek için planlar var. Ben de Nova’ya bayılıyorum. Richard Rider’a da bayılıyorum. Umarım ekranda kendine yer bulur. Dünya her zaman kaos içinde. Her zaman bir şeyler var. Bu şeyleri gerçekleştirmek için tasarlamalısınız ama birgün bir Nova projesi görmek isterim.”

Brad Winderbaum aynı zamanda ne durumda oldukları bilinmeyen MCU içindeki Ironheart ve Wonder Man Disney+ projeleri için de güncelleme yapmış: “Evet, tabii ki geliyorlar. Biz şu an konuşurken iki dizi de kurgu aşamasında. Muhteşemler, harikalar, farklılar… Evrenin çok heyecan verici köşelerini keşfetme şansımız var. Riri Williams onlardan biri ve insanların Simon Williams ile tanışması için sabırsızlanıyorum.”

MCU gelecek senelerde ne sunacak cidden bilmiyorum. Bu sene X-Men ’97 ve Deadpool and Wolverine mutlu edebilir tabii de 2025’ten itibaren her şeye temkinli yaklaşacağım gibi duruyor. Nova hiçbir zaman bayıldığım bir karakter olmadı ama havalı ve kozmik tarafta hazır Guardians of the Galaxy de bir süre dinlenecekken iyi olabilir. Annihilation olayını yapmak için geç kaldılar büyük oranda fakat belki oradan ilhamla orijinal başka bir hikaye dönebilir. Disney+ dizileri olacak olan Ironheart ve Wonder Man ise pek umrumda değil açıkçası. Ironheart karakteri zaten oldukça zayıf bence. Wonder Man tarafında ise belki Hollywood yıldızı olmasının getirdiği eğlenceli bir nokta olabilir ve yanlış hatırlamıyorsam dizinin de yapı taşlarından biri o tarafı göstermek olacaktı.

MCU projeleri içinden heyecanlandığınız ne var geleceğe dair? Disney+ dizileri sizce vakit ve zaman kaybı olmaya başladı mı? X-Men ’97 eski serinin havasını devam ettirebilir mi? Görüşlerinizi ne tutarsa şiarıyla aşağıya fırlatın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.