14 Şubat denilince insanda hafif bir tedirginlik, hafif bir gerginlik oluyor. Nasıl bir hediye almalı? Nasıl bir sürpriz yapmalı? Eğer sevgili geek ise, onun kalbini nasıl kazanmalı? Tabii böyle konular da genellikle ince görmek önemlidir, inceyi görebilmek ise öyle kolay değildir. Böyle düşünen sadece biz değiliz ki PJ McQuade, ince gören geek bünyeler için şahane sevgililer günü kartları hazırlamış.

Eğer siz de bu Cumartesi sevgilinizi mutlu etmek, onu güldürmek ve şuku puanları toplamak istiyorsanız, aşağıdaki kartlardan bastırın, güzel bir hediyenin yanında verin, hem siz kazanın hem de aşk kazansın. Legend’dan Lord of Darkness, Jaws’dan Quint, Star Trek’ten Khan, Back to The Future’dan George McFly, Game of Thrones’dan Hodor ve Anchorman’den Brick dahil birbirinden zekice hazırlanmış bu sevgililer günü kartları kesinlikle kaçmaz diyoruz ve sizi bu güzelliklerle baş başa bırakıyoruz.

Aşağıda gördükleriniz hoşunuza gittiyse kartları şu linkten sipariş edebilirsiniz. Etsy üzerinden yaptığınız siparişler Türkiye’ye de kargolanıyorlar. Genelde bu tip şeylerin kargo ücretleri pek korkunç olurlar ama Etsy’ninkiler o derece facia değiller, baktık, tüm kartları tek seferde sipariş ettiğiniz zaman ürüne 33 dolar veriyorsunuz, artı üzerine kargo 10 dolara geliyor. Bir kart için fazla mı? Belki. Ama geek bir sevgiliyi mutlu etmek paha biçilemez!

Untitled-1

 

 

Yazar

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.