Bilmiyorum sizin hissiyatınız ne yöndeydi; ama ben şahsen Batman v. Superman: Dawn of Justice’in Comic-Con fragmanında Michael Shannon’ı görünce pek bir şaşırmış, ama üzerine çok da kafa yormamıştım. Belli ki Shannon bir güzellik yapmış, sete uğramış, bir gün kefeni giyip sedye üzerinde uzandıktan sonra terk-i diyar eylemişti. Fragmandan anladığımız kadarıyla Zod’un rolü “üzerinde otopsi yapılacak Kriptonlu” şeklindeydi zaten.

General Zod

E… Değilmiş. Yalnız tahmin edebileceğiniz en garip şekilde değilmiş. Deneyimli aktör Michael Shannon, Vulture’a verdiği bir röportajda Batman v. Superman’in setinde uzun bir süre geçirdiğini söyledi. Yani en azından, bir anektod aktaracak kadar yeterli vakit kalmış içeride kendisi. Bu anektod, kendisinin bir odada mahsur kalması ve sete gecikmesini anlatıyor. Sebep? Michael Shannon’un yüzgeçlerinin olması.

Gerçekten. Shannon diyor bunu. “Kostümümün içerisindeydim, parmaklarımı kullanamıyordum çünkü devam filminde el yerine yüzgeçlerim var. Her neyse, elimde bu balmumundan yüzgeçler var parmaklarım yerine, kapıyı da açamıyorum. Zack’in öteki tarafta “Shannon nerede? Nerede ulan?” dediğini duyabiliyorum, bütün ekip de öyle ayakta duruyor. Ben de yüzgeçlerimle kapıya vuruyorum “Çıkartın beni!” diye.”

General Zod 2

Haha… Çok komikmiş… Özellikle YÜZGEÇLERİNİN OLDUĞU KISMA ÇOK GÜLDÜK. Ya arkadaşım, siz, bu, nedir sen? Niye ama fakat ki yüzgeçler? Yüzgeç ne demek? Boynun kırılınca yüzgeç mi çıkarttın, Luthor sana yüzgeç takıp Frankenstein canavarı gibi yeniden mi kaldırdı? Yoksa bambaşka bir karakter mi oynuyorsun? Ya Allah aşkına, her halükarda böylesine bir bilgi verilir mi, sıkıntılı mısınız, ne diyorsunuz allasen yahu? Yüzgeç ne be?!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.