Alenen -yapımcıların da saklamadığı bir şekilde- Orta Dünya’da geçen Arkham Asylum soslu Assassin’s Creed olacak Middle Earth: Shadow of Mordor için bugün resmen bilgi yağdı. Şimdi yanlış anlamayın, bu oyunun yukarıda söylediğimiz kırma formülle çıkacak olması bizi hiç rahatsız etmiyor. Oyunların bazı mekanikleri şablon oluşturabilir, hatta bu şablon çok popüler olursa alt tür de oluşturabilir. Vakti zamanında True Crime, Saints Row, Sleeping Dogs gibi oyunlara “GTA klonu” diyorduk ama şimdi bir alt tür olarak kabul ediyoruz. O yüzden, Middle Earth: Shadow of Mordor’un çıkış tarihini takvimlerimize not ettik: Oyun 7 Ekim 2014‘te PC, PS3, PS4, 360 ve XBO için piyasada olacak.

Bu hangi bölgeler için çıkış tarihi o belirtilmemiş, belirtilmediği için de oyunun küresel bir çıkış yapacağını varsayıyoruz. Hangi kapakla karşımıza çıkacağı da belli oldu ki, o da şöyle oluyor:

Middle Earth Shadow of Mordor Kapak

Ha bir de hiçbiri yetmediyse, buyurun aşağıda yayınlanan yeni hikaye videosu. İçimden bir ses oyunda hikayeye çok önem vermeyeceğimizi söylüyor ama, içimdeki sesin daha önce yanıldığı da oldu. Ona da buyurun efendim, hem YouTube, hem DailyMotion linkleriyle.

https://www.youtube.com/watch?v=leaYw-7Fgxg


Shadow of Mordor Story Trailer “Banished from… by 80LBGorilla

Ne diyoruz, var mı oluru?

 

 

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.