Yayınlanalı iki sene geçmiş olan Invincible dizisi The Boys ile beraber piyasadaki en iyi süper kahraman işi oldu. Yetişkinlere yönelik bu seride kan, kelimenin tam anlamıyla gövdeyi götürüyordu, aksiyon sahneleri harika animasyonlarla akıyordu ve seriyi çizgi romandan bilmeyenler için şok üstüne şok yaşatıyordu. Çıktığı sene de ben de dâhil olmak üzere övgülere boğulan dizinin ikinci sezonunu beklemekten bir hâl olduk desek yeridir. Pandeminin bu durumun en büyük sebebi olduğu tahmin ettiğimiz serinin yeni sezonunun bu senenin sonlarına doğru gelmesini bekliyoruz bir aksilik olmazsa, kendileri de ne kadar meşakkatli bir süreç yaşadıklarını yayınladıkları meta fragman ile göstermişlerdi bizlere.

Kimseyi beklemedim seni beklediğim kadar…

Çizgi roman serisinin yaratıcısı Robert Kirkman da durumun farkında tabii ve kendisine bu konuda yöneltilen soruyu şöyle yanıtlamış: “3. Sezonun ne kadarını tamamladığımızı söyleyemem. Ama ilk sezon ve 2. Sezon arasındaki kadar bekletmeyecek seviyede tamamlandı. Bu ızdırabın kendisi. Invincible hayranları için şu an ki süreç ızdırap. Yani bir kere bunu atlattığımızda, 2. Sezon çıktığında, umuyorum ki, buradan itibaren rahat bir ilerleyiş olmalı. Teorik olarak bu tür uzun aralar olmamalı ileride.” Ayrıca yazar 2. Sezonun animasyon kısmının tamamlandığını da görmüş ve sahnelere müzikler ekleniyormuş şu sıralarda. Bende tekrardan bir heyecan başladı, inşallah beklediğimize değer.

İlk sezonu sevmiş miydiniz? Hala izlemediyseniz neyi bekliyorsunuz? Sevdiğimiz dizileri de artık çok uzun süre bekliyor olma konusunda ne hissediyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle elinizi korkak alıştırmadan paylaşabilirsiniz.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.