Birçoğumuzun Doctor Who’dan tanıdığı ama aslında İngiltere’nin esaslı tiyatrocularından olan David Tennant ve Catherine Tate gerçekten çok kaliteli insanlar. Eğer internette denk geldiyseniz, oynadıkları oyunlara dair birkaç fikir edinmeniz mümkün. Kanlı canlı izleyecek fırsatı olmayanlar için YouTube’un bu tür nimetlerinden faydalanmak her daim ideal bir husus.

Tate ve Tennant’ın dinamiklerinin ne kadar iyi olduğunu söylemeye gerek yok elbette. Doctor Who modern seride sırf bu yüzden favori Doktor ve yol arkadaşımın bu ikili olmasından da son derece mutluyum doğrusu. Eğer onları farklı bir işte görmek isteyeniniz varsa, BBC’nin şu minik skeç videosuna yönlendirmek isterim. Zira yapılan esprilerin de doğrudan Doctor Who’ya referanslı olduğu gerçeğinin yanı sıra son derece başarılı olduklarının kanıtıdır bu skeç:

Şu video haricinde Tate’in komedi alanındaki başarısını da The Office’ten hatırlayanlar olacaktır diye tahmin ediyorum. Kendisinin bu alandaki yeteneği yadsınamaz. Zaten bu yüzden de şu skeci önde götüren isim kendisi oluyor. Tennant ile olan dinamiği de ta tiyatro geçmişlerine dayandığı için inanılmaz bir hayran kitlesi tatminliği yaratıyor bünyelerde.

Eh o zaman bu ikiliyi özlediyseniz size güzel bir müjde vermek isteriz: Tennant ve Tate, yepyeni bir komedi projesinde bir araya geliyorlar! Bu, bir radyo programı ya da animasyon dizisi değil; kanlı canlı dizi projesi. Ülkemizde Altın Pusula serisi ile tanınan Philip Pullman’ın hikayesinden uyarlanacak olan His Dark Materials dizisinin yapımcısı Bad Wolf’un geliştirdiği bir dizi geliyor. Yayınlanacağı kanal Sky, senaryo yazımında Catherine Tate var, dizinin ismi ise Americons.

Hem David Tennant’ın hem de Catherine Tate’in ağır hayranları olarak biz bu habere çok ama çok coştuk; gelin siz de bu coşkuya ortak olun dedik. Bu sene içerisinde gelecek olan Amazon’un Good Omens dizisi ile Tennant’a bir gıdım doyacak gibi olsak da, ikilinin yeni dizi projesi konusunda inanılmaz heyecanlıyız. Sizin coşma seviyeniz nerelerde bakalım ey komedi geekleri?

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.