Aylardır şurada dilimiz döndüğünce önümüze düşen süper kahraman filmi dedikodularını yorumlamaya, en son gelen haberlerden sizin duymanız gerektiğine inandıklarımızı anlatmaya çalışıyoruz. Aylardır da söylediğimiz bir şey var: Gördüğümüz her şeyi size aktarmıyoruz hâliyle. Bazen ciddi anlamda hiç inandırıcı olmayan şeylerle karşılaştığımız zaman, bir kenara koyup, hayatımıza devam ediyoruz. Bu meselenin tek bir istisnası var. Bizim o şeyi haber yapmamız için, mesele ne kadar uçuk olursa olsun, sağlam bir kaynaktan gelmesi gerekiyor.

marisa tomei

Kaynak sağlamlığı konusunda da affedin, fısıltıların efendisi Umberto Gonzalez bile Amerika’nın en köklü eğlence dergisi Variety’nin yanına yaklaşamaz. O yüzden, başka bir sitede görsel “çömezler neyin derdinde ya?” diyerek buruşturup çöpe atacağımız şu haberi, büyük bir şaşkınlıkla huzurlarınıza sunuyoruz: Ünlü sitenin haberine göre, Peter Parker’ın tatlı yengesi May Parker’ı, Marvel sinematik evreninde Marisa Tomei oynayacak.

Öncelikle kafanızdaki şu soruyu yanıtlandıralım: May Parker’ı oynayacak oyuncuyu şimdiden seçmeye ne gerek vardı? Hollywood Reporter’ın haberine göre, kendisi ivedilikle belirlendi, zira karakter aynı yeğeni Peter gibi, kendi solo filminde değil, Captain America: Civil War’da boy gösterecek. Civil War’ın çekimleri şu an sürdüğünden, muhtemelen bu sahnelerin çok kapsamlı olmasını ya da hikayede dev yer etmesini beklemiyoruz. Tom Holland nasıl ufak bir rolde gözükecekse, Marisa Tomei de –teklifi kabul ederse- öyle yer alacak filmde.

2674547-the_amazing_spider_man__37___page_2

O hâlde ikinci kritik soruya geçelim: Ne demek Marisa Tomei?! Yani affedin, bu konuda ben tek başıma mıyım bilmiyorum, ama Marisa Tomei benim kafamda çok yetenekli, yelpazesi çok geniş bir aktris olmasının yanında, aynı zamanda seksapelitesi yüksek bir oyuncu olarak da kalmış. The Wrestler, Before The Devil Knows You’re Dead, In The Bedroom gibi filmlerde hep öyle yerleşmişti kendisi benim zihnimde. Ve May Parker da herhalde tüm Marvel evreninin en seksilikten uzak karakteri yani. O yüzden, bu hiçbir şekilde bana mantıklı gelmiyor, bu kadar sağlam iki kaynak doğrulamış olmasına rağmen hâlâ da şaşkınlığımı yenebilmiş değilim. Siz ne diyorsunuz peki geek dostlar? Marisa Tomei role uyar mı? Olur mu? Oturur mu? Ben hâlâ dumurdayım yahu!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.