lara-evolution

Yıllardır hem bilgisayar dünyasını hem de konsol dünyasını da etkilemiş olan bir kahraman Lara Croft. Zeki, çalışkan, güzel (gerçi güzelliği ilk yıllarda bizim hayalgücümüzden ötürüydü) bir maceraperest idi. Antik objeler, büyüler ve olağanüstü varlıklar Lara’nın konuları. Bir dönem her erkeğin aklına giren Angelina Jolie ile sinemaya taşındı, çoğu kişi tarafından da olumlu eleştiriler aldı. Hele o poster detayları? Amerika medyasının konusu oldu haftalarca.

Lara’nın ilk günlerinden bugüne kadar evrimini gösteren bir görsel var elimizde. Gerçekten de Lara, teknoloji ile gelişen bir güzellik, şarap gibi kadın!

Sizin favori Tomb Raider oyununuz hangisiydi? (Not: Eski oyunları bildiğinizi gösterirseniz yaşınızı da göstermiş olursunuz, dikkatli olun 🙂

Author

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.