Katar, Umman, Kuveyt ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi bir çok ülkede eşcinsel olmak yasak. Cinsel seçiminiz ülkenin kriterlerine uymuyorsa hapis, para ya da kırbaçlanma var işin ucunda. Ve artık kimse saklanamayacak!

Kuveyt, dünyayı yeni buluşuyla sarsmaya hazırlanıyor. Eşcinsel Belirleme Testi!

Kuveyt Halk Sağlığı Direktörü’nün yaptığı açıklamalara göre yüzyılın projesi ile lezbiyenler ve gayler ülke sınırında belirlenecek ve Kuveyt’e girmelerine engel olunacak. Yine açıklamalara göre yeni test, ülkeye yeni girmek isteyen kişinin sağlık kontrolü yapılırken kullanılacağı için ziyaretçiler fark etmeyecek. Bu uygulamanın zaten yürürlükte olduğu ancak kişinin cinsel tercihini belirlemenin çok kolay olmadığı, bu makine ile (inş canım) kolaylaşacağı belirtildi.

Yüzyılın projesi hakkında detaylar burada.

Author

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

1 Comment

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.