Yılbaşı geliyor. Kimisi için bu “parti yapılacak” demek. Kimisi için ise “ooh, bir sürü şey indirime girecek” demek. El ovuşturmak. Heyecanlanmak. Eksik oyunları tamamlamak. Arkadaş eğlencesi için oyun ayarlamak. Arşiv toplamak. Kaliteliyi ucuza getirmek. Sağ olsun Sony de PlayStation Store’da çiçek gibi bir kampanya yapmış, listelenmiş oyunlar arasından 1 alana, 1 bedava veriyorlar. İki oyunu birden sepete ekliyorsunuz, sistem sizden sadece en pahalısının fiyatını alıyor. Müthiş kombolar oluşturmak mümkün. Mesela:

 

Güçlü Kadınlar Kombo!

01 Tomb Raider

Tomb Raider: Definitive Edition + Mirror’s Edge: Catalyst

Toplam Fiyat: 164,00 TL
İki oyun da müthiş kadınlar tarafından sırtlanıyorlar. İki oyunun da kuvvetli platform elementleri var. Bir tarafta Lara ile dağ taşta zıplayın, öteki tarafta Faith ile su borularından sıçrayın. Gaz bir yılbaşı için müthiş öneriyoruz bu komboyu.

 

Tükendik Kombo!

03 This War of Mine

The Last of Us Remastered + This War of Mine: The Little Ones

Toplam Fiyat: 119,00 TL
Bu kombo ne biliyor musun? Bu kombo al, indir, aç, sabaha kadar oyna, akşama kadar ağla kombinasyonu. Birinde savaşın, ötekisinde zombilerin tükettiği bir dünyada hayatta kalmaya çalışın bütün yılbaşı da, 2017’de başınıza ne gelirse gelsin en azından içinizden dersiniz: “Neyse lan daha kötüsü de olabilirdi…”

 

Uzak Çağrı Kombo!

04 Far Cry Primal

Far Cry Primal + Far Cry 4

Toplam Fiyat: 149,00 TL
Bu biraz “arşiv topluyorum arkadaşlar” kombosu. Hazır bulmuşke iki Far Cry oyununu sırtlayıp götürün. Neticede ikisi de Far Cry 3’ün gazıyla giden, ancak Far Cry 3’ten farklı sebeplerde bir kıl daha kötü olan oyunlar. Ama işte 3’te çalışan, bunlarda da çalışır. Gideri çok.

 

Tam Kaos Kombo!

06 Dead Island

Carmageddon: Max Damage + Dead Island Definitive Collection

Toplam Fiyat: 119,00 TL
Eğer 2016 sırtınızda ciddi bir yük bıraktıysa ve mutlaka bir şekilde deşarj olmak istiyorsanız, alın, buyurun. Sapına kadar kaotik iki oyun koyduk yan yana. Alın, eşi dostu da toplayın kanepe başına. Sonrası vurmalı, kırmalı, gaza basmalı, zombiye tekme atmalı eğlence.

 

Parti Kombo!

07 Trackmania

Trackmania Turbo + Dead or Alive 5 Last Round

Toplam Fiyat: 133,99 TL
Yılbaşında eğlence planlıyor, bu eğlenceyi de özellikle evde arzuluyorsanız illa ki bir PS4 başına üşüşeceksiniz. E öyle olunca kanepede oynanan oyunlar gerekecek. Basın bu komboyu, biri müthiş eğlenceli bir yarış oyunu, ötekisi… ee… epey seksist bir dövüş oyunu. İyi oyundur ya çok şey etmeyin şimdi…

1 2
Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.