Az Paraya Çok Dünya Kombo!

07 Witcher

The Witcher 3: Wild Hunt + ArcaniA: The Complete Tale

Toplam Fiyat: 89,00 TL
Farkındayız, Arcania o kadar da övülen bir oyun değil. Özellikle Gothic serisiyle kıyaslanınca üzücü bir tablo çıkıyor ortaya. Ancak Witcher 3 seviyorsanız, Arcania’ya bir gönül bağı verme ihtimaliniz yüksek. Her halükarda, 90 liraya bu kadar oyun herhalde Valve Orange Box’ı piyasaya sürdüğünden beri alınmamıştır.

 

Kim Takar GTA’yı Kombo!

08 Sleeping Dogs

Saints Row IV: Re-Elected & Gat Out of Hell + Sleeping Dogs Definitive Edition

Toplam Fiyat: 89,00 TL
GTA V’i ve PS4 sürümünü tükettiniz, PC’deki 4K ve FPS modlarını hatmettiniz, ancak Rockstar sadece canı isteyince oyun yaptığı için kendinizi boşlukta mı hissediyorsunuz? O zaman size ilacınızı tanıtalım. GTA’nın kalıbında, ancak çok farklı uçlarda iki açık dünya serüven oyununu alın, seneye kadar oynarsınız.

 

Araba Sevenler Kombo!

09 Sebastian Loeb Rally EVO

Project CARS + Sebastian Loeb Rally EVO

Toplam Fiyat: 119,00 TL
Bakın, “arkadaşlar gelecek yarış yapalım” derseniz, sizi Parti Kombo’ya alalım. Bizim bu kombo önerimiz baya araba seven insanlr için. Araba sevgisini ciddiye alan oyunlar koyduk buraya. Bunu alacak olan arkadaşlarıyla kaynatmaz, baya tek kişilik senaryo gibi başına oturur, modifikasyonunu yapar, bakımını çeker, asfaltları ağlatırken tek başına bir selam çakar geçen tüm arabalara…

 

İsyancı Karanlık FPS Kombo!

10 Wolfenstein New Order

Wolfenstein: The New Order + Dishonored Definitive Edition

Toplam Fiyat: 119,00 TL
İkisi de bir önceki nesilden gelen, ikisi de kesinlikle oynanması gereken oyunlar. Oyun tarzları çok farklı, ancak onları birleştiren tema ikisinin de münasebetsiz insanlar tarafından yönetilen dnyalarda bir isyancı olarak savaşıyor olmamız. Tamam, birinde retro-fütüristik silahlarla Nazi dövüyoruz, ötekinde sıçan bedenine falan astral seyahat var, ama işte, tema ya…

 

İçinizdeki Ölmeyen PC’ci Kombo!

11 ThE Book of Unwritten Tales

Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse + The Book of Unwritten Tales 2

Toplam Fiyat: 89,00 TL
İnsan baya bildiğimiz eski tip macera oyunlarını PS4’te oynar mı? Ee… esasen Grim Fandango mis gibi oynanmıştı mesela. Demek ki oluyormuş. Eğer içinizdeki eski macera oyunlarını seven dev PC’ci hâlâ bir yerlerde duruyorsa, türün bu iki modern klasiğini denemenizi şiddetle öneririz.

 

E Artık Bir Oynayın Kombo!

12 Talos PrincipleThe Talos Principle + Rayman Legends

Toplam Fiyat: 119,00 TL
Bu oyunlar, farkındayız, hakkında hep iyi şeyler duyduğunuz ama iş kenara bir miktar para ayırıp da bir oyun almaya geldiğinde kıyamadığınız başlıklar. E hazır indirim de varken fırsat bu fırsat, bence kapın. Çok alakasız iki oyun, ama bir tane çok büyük ortak noktaları var. İkisi de çok iyiler.

1 2
Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.