İki haftalık bir aranın ardından 41. bölümüyle, yine Can Türkdoğan‘ın sunumuyla ekranlara dönen Sen Ne Diyon, yurtta ve dünyada şok etkisi yarattı. Geekyapar’ın her Salı 20:30‘da yayınlanan başarılı programının geri dönüşü, halihazırda sürmekte olan Birleşmiş Milletler toplantısında da sıcak bir gündem maddesiydi. Pek çok devlet lideri, Sen Ne Diyon #41 ile ilgili ifadelerde bulundu. İşte konuyla ilgili yapılan açıklamalardan satır başları.

 

Sen Ne Diyon Nerde Macron

Emmanuel Macron: Sen Ne Diyon’un geri dönmüş olması beni çok mutlu ediyor, çünkü en azından şimdi Türkiye lideri ile yapmam gereken telefonlaşmalarda konuşabileceğimiz ortak bir şey var.

Sen Ne Diyon Nerde Maha

Maha Vajiralongkorn Bodindradebayavarangkun: Can Türkdoğan’ın sunuculuğa geri dönmüş olmasına çok sevindim. Kendisinin Tayland ziyaretinden sonra programın kalitesinde yaşanan artış herkes tarafından görüldü diye düşünüyor ve programlarını iyileştirmek isteyen tüm YouTuber’ları Tayland’a bekliyorum.

Sen Ne Diyon Nerde Putin

Vladimir Putin: Sen Ne Diyon’un geri dönmesi sanıyorum Türkiye – Rusya ilişkileri için çok hayırlı oldu. Geçtiğimiz gün Türkiye Başbakan’ı ile yaptığımız konuşmada Sen Ne Diyon bir hafta daha gelmezse gaz musluklarını kapatacağımı kendisine iletmiştim, bunun etkili olduğunu düşünüyorum.

Sen Ne Diyon Nerde Merkel

Angela Merkel: Türkiye’nin yolunu yordamını, bağını bostanını değil ama Sen Ne Diyon’unu gerçekten çok kıskanıyoruz. Ülke genelinde tesisler kurduk, burada genç çocuklarımıza abur cubur yedirip bütün gün anime film falan izleteceğiz. Sekiz dokuz seneye Was Sagst Du adlı programımızı hayata geçirmeyi amaçlıyoruz.

Sen Ne Diyon Nerde Tsipras

Alexis Tsipras: Sanıyoruz Geekyapar’ın yanlış üyesini transfer ettik.

Sen Ne Diyon Nede Kim

Kim Jong-Un: Bombaları fırlatmıyorsam Sen Ne Diyon’un başına bir şey gelir diyedir. Üç şişkoyu ilticaya ikna edebildiğim gün dünya yandı. Ne? Tamam hanımları da gelsin peki. Yunanistan’dakine söz veremem.

Sen Ne Diyon Nerde Don

Donald Trump: Sen Ne Diyon, yalancı medyada boğulduğumuz şu günlerde dünya demokrasisi için çok iyi Ben seçilmeden önce de Sen Ne Diyon’u çok beğendiğimi söylemiştim. Herkes benim üstüme geliyor, görüyorsunuz. Amerika’nın en popüler başkanı benim, aksini iddia eden herkes kasıtlıdır. #covfefe.

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.