Malumunuz, Sims 4 geçen gün raflardaki yerini aldı. Biz henüz (oyunu deli gibi bekliyor olmamıza rağmen) kendisini bir deneyemedik, fakat gelen ilk izlenimler oyunun Sims 3’e kıyasla dev bir geri adım olacağı yönünde. Şimdilik bilemiyoruz, dedik ya, bir deneyip görmemiz lazım. Şu an için yapabileceğimiz tek şey milletin Sims 4’te yapabildiklerini izlemek. E madem böyle bir şey yapıyoruz, tepeden başlayalım değil mi? Mesela Friends ekibini ve o meşhur setleri Sims 4’te yeniden yaratan arkadaşın işlerini görmek ister miyiz?

sims 4 friends 5

Aynı zamanda Seinfeld ve Golden Girls setleri ve karakterlerini de yapmış Ian Roach’un imgur hesabına yüklediği fotoğraflar aslında eşsiz değil. Daha önceden de ünlü dizilerin setleri, karakterleri, meşhur sahneleri Sims üzerinden yeniden yaratılmıştı. Fakat Roach artık ne hikmetse gördüğümüz en isabetli yeniden yaratıma imza atmış. Bu Roach’ın yeteneği mi, Sims 4’ün mobilya döşeme sisteminin daha gelişmiş olması mı bilemiyoruz, ama eğer ikincisiyse, biz de bir el atıp meşhur dizileri yeniden yaratmak istiyoruz!

sims 4 friends 4

Fotoğraflar şu şekilde. Eğer daha fazlasını görmek için, şu linke tıklayabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü png versiyonları da orada duruyor. Sizce en benzettiği karakter ve set hangisi olmuş? Bizce Ross’un evi kötü, Central Perk meh, Joey ve Chandler’ın evi iyi, Monica ve Rachel’ın evi ise tam nokta atışı olmuş vaziyette. Favoriniz varsa, yorumlarda belirtin. Tabii sizin de Sims’te yaptığınız böyle epik işler varsa, bize yollayın!

sims 4 friends 6

sims 4 friends 3

sims 4 friends 1

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.