İlgililerin dikkatine;

Bundan sonra YOUTUBE KANALI olarak bahsi geçecek olan GEEKYAPAR RESMİ YOUTUBE KANALI isimli mecrada yayınlanmış olan 2:53 (iki dakika elli üç saniye) uzunluğundaki video formatındaki eğlencelik içerik; üretilir, montajlanır veya YOUTUBE KANALI üzerinde yayına alınırken herhangi bir politik, sosyolojik, psikolojik, psikosemantik, halusinojenik, duşkotosik, sartoryal veya editoryal bir kaygı güdülmemiştir.

İşbu video, STAR WARS adı verilen ve hakları DISNEY isimli çokuluslu şirketçe muhafaza edilmiş meşhur multimedya serisinden ADİL KULLANIM çerçevesinde yararlanılmış video kliplerin uç uca eklenmesiyle oluşturulmuştur. STAR WARS isimli serinin ana filmlerinde karakterlerin vuku bulan elem bir olaya ciğerlerine çivi batırılmışçasına HAYIR diye bağırmaları sık rastlanan bir olaydır. Bir STAR WARS sever için bu HAYIR sahnelerinin uç uca eklenmesinin enteresan gelebilecek bir vakit geçirme yöntemi olacağı düşünülmüştür. Yok eğer değilse zaten işbu YOUTUBE KANALINI işlete zatların geeklikten anlamadığı EKŞİSÖZLÜK isimli sitedeki yorumlar incelenince rahatça anlaşılabilir.

GEEKYAPAR yazar, yapımcı, aktör ve trapezcileri olayın kayyumluk olmadığını bizzatihi belirtmek isterler.

Arz ederiz:

GEEKYAPAR Müdüriyet

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.