Geçtiğimiz hafta Joker’in ilk görüntüleriyle pek çok tartışmaya sebep olan “Suicide Squad” filmi bu hafta da farklı bir haberle kendine geek gündeminin üst sıralarında yer buluyor. Hemen baştan belirtelim, bu haber resmi değil, şu an için sadece dedikodu aşamasında. Ama oldukça destekli olduğu için yer verme ihtiyacı duyduk. Her şey “Batman v Superman” filminin Batman’i Ben Affleck’in “Suicide Squad” filminin çekimlerinin yapıldığı Toronto’ya gelmesiyle başladı. Dedikodu kazanları hemen, anında kaynadılar elbette. Ben Affleck Batman olarak “Suicide Squad” filminde mi yer alıyordu? O sebeple mi Kanada’daydı?

Bu dedikoduların üzerinden çok fazla zaman geçmeden Ben Affleck’in aşağıdaki fotoğrafı sosyal medyada yer buldu kendisine. Evet, en son Batman’imiz Suicide Squad setinde, hem de “Batman v Superman” fragmanında gördüğümüz Bruce Wayne’e çok benzeyen bir görüntü içerisinde. Takım elbise, saçlarda hafif bir grilik… Sanki bu dedikodular doğru çıkmış gibi duruyor, değil mi?

benaffleck-ss-625

Şu an için gelen dedikodular kendisinin sadece konuk oyuncu olarak filmde görüneceği yönünde. Ama tabi haberler bununla sınırlı kalmıyor. Latino Review’ın haberine göre “Batman v Superman” filminde Jared Leto’nun Joker’ini “Suicide Squad”dan önce görme olasılığımız varmış. İddiaya göre filmde Leto’nun Joker’inin ikinci Robin olan Jason Todd’u döverken göründüğü bir flashback sahnesi mevcut. Çizgi roman takipçileri bilirler, Batman’in 80’lerdeki “Death in the Family” hikayesinde ikinci Robin tam da bu şekilde öldürülüyordu. Bu cinayeti sebebiyle Joker’in “Suicide Squad” filminin başında hapiste olacağı söyleniyor. Yine aynı sitenin haberinde Toronto’da “Batman v Superman” filminde kullanılan Batmobile’in görüldüğü, Affleck’in sadece Bruce Wayne olarak değil Batman olarak da filmde görülebileceği iddiaları da yer alıyor.

Suicide-Squad-625

Bence Warner ve DC cephesinden çok yakında konuyla ilgili resmi bir açıklama gelir. Ama gelmese bile şu haliyle bile “Suicide Squad” için güzel bir tanıtım olduğunu belirtmek lazım. Benim şu an DC cephesinde en çok beklediğim film olan Suicide Squad’da Batman’i de görecek olmanın keyifli bir heyecan yarattığını rahatlıkla söyleyebilirim. Joker’in olduğu yerde Batman’in olmaması ayıp olurdu zaten. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Author

A Man Who Walks Alone... @tutkutuzlu

5 Comments

  1. uzaykoylusu Reply

    batman karakterine ve çizgi romanlarına az çok aşina olan biri, bir bruce wayne resmi çizmeye çalışsa hemen hemen yukarıdaki ben affleck’in resmini çizer. gerçekten fizik ve tip olarak bruce wayne’e inanılmaz benziyor, umarım içini de çok iyi doldurur.

    • Çok teşekkürler, dilimde tüy bitti etrafımdaki ‘Ben Affleck Batman mi olur’cu arkadaşlara bunu söylemekten. Nice bir insansın.

  2. Bu adama bakınca bruce Wayne görmeyen bi ben varım sanırım. Bence bir flasback kısmında göreceğiz batman’i.

  3. Batuhan, hakzız degilsin. Ben affleck ilk aciklandigi zaman insanlar batmanin o olmaamsi icin kampanyalar baslatmisti

  4. İnşallah filmi Batman: Assault on Arkham’a benzetmeye çalışmazlar, BvS de çizgi romanlara baya yakın görünüyo ben farklı bişeler görmek istiyorum şahsen..

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.