Bakın, ben her fragmanın, her haberin başında yorumlarımı uzun uzun size anlatmaya çalışıyorum. Bir prensip bu. Çok fazla yapanı görmediğim için, her seferinde bir şeyler yazmak bana çok önemli bir öncelik gibi geliyor. Başka sitelerin yaptığıyla bir problemim yok, ama bir şeyler okumak istiyorsanız bize gelin istiyorum.

Fragmanı izlerken cc’ye basıp altyazıları açın. Bir de abone olun, mis gibi Geekyapar YouTube kanalı var, daha ne olsun!

Fakat şimdi buradayız. Suicide Squad‘ın Comic-Con’da izleyicilere sunduğu fragmanın, yüksek çözünürlüklü hâli internete resmen yüklendi. Warner Bros., “ulan Batman v. Superman fragmanını internetin üzerine atarak yeterince domine edemedim Comic-Con’u, o zaman bir de Suicide Squad fragmanı fırlatayım da iyice çatlasınlar” demiş olacak ki, tutmuş, yüklemiş, huzurlarımıza sunmuş.

Ve benim bu konuyla ilgili tek bir yorumum var. Margot Robbie’ymiş, Killer Croc’muş, Will Smith’miş hiçbiri önemli değil.

Arkadaşlar, Jared Leto olmuş. Öyle böyle değil. Çılgınsılar gibi olmuş. Kanırtarak olmuş. Olmaktan yorulup biraz daha olmuş, sonra kenara çekilip oturmuş, dinlendikten sonra biraz daha olmuş.

Vay arkadaş, 5 Ağustos 2016 niye bu kadar uzak ya?

 

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.