Superman: Legacy James Gunn önderliğinde kurulacak olan yeni DC sinematik evreninin ilk filmi olacak. Daha öncesinde başroldeki karakterlerin oyuncu seçimlerini öğrendiğimiz film için en merak edilen yan karakterlerden Jimmy Olsen için seçilen oyuncu da belli oldu.

Superman: Legacy filminde Jimmy Olsen karakterine Skylar Gisondo hayat verecekken, bir başka karakter olan Eve Teschmacher ise Sara Sampaio tarafından canlandırılacak. Eve Teschmacher kimdir hiçbir fikrim yok açıkçası ama Jimmy Olsen karakterini bu kadar nokta atışı bir seçim ile görecek olmak mutlu etti. Bu karakterler dışında Superman deyince direkt akla gelen ezeli düşmanı Lex Luthor rolü için de geçtiğimiz günlerde Nicholas Hoult’un kadroya eklendiğini söyleyeyim. Film şu ana kadar oyuncu seçimleri konusunda bayağı iyi gidiyor, nazar değmesin. 2025’in temmuz ayına yetişeceği umulan Superman: Legacy’nin üzerinde ağır bir sorumluluk da yok değil. Hem yeni bir evren başlatacak hem de önceki evrenin bıraktığı kötü izlenimi silmeye çalışacak.

Superman: Legacy dışında DCU için duyurulan Batman, Supergirl, The Authority ve Swamp Thing filmleri de var. Onlar konusunda ortada pek bir şey yok tabii henüz. Mesela geçenlerde James Gunn Batman filmi olacak olan The Brave and the Bold için uzun süre bekleyeceğimizi ima etti. Supergirl ve Swamp Thing de pek farklı konumda değil. The Authority filmi ise ilginç bir durumda çünkü ekibin Superman: Legacy içinde ilk defa gözükmesi bekleniyor ki zaten ekibin bir parçası olan Engineer da filmde kötü karakterlerden biri olarak bulunacak. Ayrıca The Authority filmini Matthew Vaughn’un yöneteceği söylentiler de dolaşıyor. İşte bu olursa The Authority en çok beklediğim filmler arasına girer! Vaughn Kick Ass, X-Men: First Class ve Kingsman filmleriyle ne kadar yetenekli olduğunu birçok kez gösterdi.

Superman: Legacy sizin için anlam ifade ediyor mu? Kadronun kalabalıklaşması tedirgin edici bir şey mi? Superman kendi filminde yan karakter konumuna mı düşecek? İsteklerinizi ve arzularınızı kimsenin önünüze geçmesine izin vermeden aşağıya yazabilirsiniz.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.