The Boys dizisinin dördüncü sezonu henüz başlamışken yapımın başındaki isim Eric Kripke, hikâyenin beşinci sezon ile sona ereceğini duyurdu.

The Boys’un yeni sezonu ilk üç bölümüyle bugün yayında fakat daha bu sezonu yeni izleyecekken dizinin başındaki isim Eric Kripke beklenen haberi verdi bizlere. Daha önceki yıllarda beş sezonluk bir hikaye olacağıyla ilgili konuşan ama sonradan geri adım atarcasına açıklamalarda bulunun baş sorumlu en güncel durum ve son karar için şunları diyor: “Beşinci sezon son sezon olacak! Her zaman planım buydu, sadece Vought’tan onay çıkana kadar ketum olmam gerekiyordu. Hikayeyi ıslak, kanlı ve epik bir sona ulaştıracağım için çok heyecanlıyım. Dördüncü sezonu iki gün içinde izleyin, çünkü sonun başlangıcındayız!”. Gördüğünüz gibi The Boys baş sorumlusu oldukça heyecanlı olan biten ve olacak olaylar için. Onu suçlayamayız bence hiçbirimiz!

The Boys için beş sezon kararı her zaman içime sinen şeydi. Hikayedeki bazı noktaların artık fazla tekrara düşüyor hissi vermesinden kaçınmak ve momentumu kaybetmeden yüksek bir noktada sonlandırmak en akıllıca hareket olacaktır. Bence üçüncü sezon müthişti ve diğer iki sezon da benzer seviyelerde olursa çok iyi hatırlayacağım diziyi. Gerçi The Boys’un yeni sezonunu izleyen bazı siteler çok olumlu da konuşmuyorlar. Kesinlikle “kötü” diyeni görmedim fakat aynı olayların yavaş yavaş baymaya başladığını, fazla depresifleştiğini ve hikayenin yavaştan toparlanmaya başlaması gerektiğini vurguluyorlar özetle. İnşallah ben daha pozitif bir yerden ayrılırım sezondan.

The Boys sizce beşinci sezonla bitmeli mi? Dördüncü sezonu bugün izleyecek misiniz? Diziler zaten genelde beşinci sezonlarından sonra düşüşe geçmiyorlar mı? Fikirlerinizi tadında bırakarak yazın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.