Geek dünyasında haberler bitmiyor. Tabii bazen hepsine yetişmek mümkün olmuyor, bazen de üzerine söylenecek çok fazla şey olmuyor. Yine de gözümüze çarpan ve ilginizi çekebilecek bir kaç haberi bu konu altında toplamak istedik. Buyrun efendim.

 

1. Matt Demon ve Riddley Scott’ın “The Martian” Filminden Yeni Fotoğraflar Geldi

the-martian-01

Konu olarak “Interstellar”daki rolünün biraz uzatılmış versiyonunu canlandıran Matt Demon ve önemli yönetmen Riddley Scott’ı biraraya getiren “The Martian” filminden yeni resimler sosyal medyaya düştü. Kadrosunda Jessica Chestain, Kristen Wiig gibi önemli isimler bulunan filmin görselleri fena durmuyor.

 

2. The Rock: “Shazam Filmi Çok Uzak Değil.”

https://www.youtube.com/watch?t=36&v=MJh3nBqBkpQ

“San Andreas” filminin promosyonları için yapılan bir röportajda sorulan soru üzerine Dwayne Johnson “Filmin o kadar uzakta olduğunu sanmıyorum. Bence film 2019’dan daha önce gösterime girmiş olacak.” dedi. Kendisinin karaktere olan motivasyonunu takdirle seyrediyoruz.

 

3. “Tomorrowland” İyi Bir Açılış Yapmadı

tomorrowland_movie

Geçtiğimiz hafta gösterime giren Tomorrowland eleştirmenlerden ve izleyicilerden çok olumlu not alamadığı gibi gişede de beklentilerin gerisinde kaldı. Amerika’da hafta sonunun en çok izlenen filmi olmasına karşı beklentilerin çok altında kaldı. Amerika dışında da çok iyi bir açılış gerçekleştiremeyen filmin yüksek bütçesine kıyasla yeterli kazancı sağlayıp sağlayamayacağı meçhul.

 

4. Netflix’in Noel Yayınlarında İki Tanıdık İsim Var.

Netflix’in Aralık ayında yayınlayacağını duyurduğu “A Very Murray Christmas” özel şovunda hepimizin en sevdiği hayalet avcısı Bill Murray’nin dışında yönetmenlik koltuğunda da Sofia Coppola’nın oturucağı açıklandı. Programa George Clooney’den Amy Poehler’a kadar pek çok ünlü ismin de konuk oyuncu olarak katılacağını ekleyelim.

 

5. Amatör Filozof Jaden Smith, Static Shock olabilir.

statikshock1

Walking Dead oyuncularından Tyler James Williams bir röportajının arasında Jaden Smith’i Static Shock olarak görecek olmaktan heyecan duyduğunu söyledi. Static Shock’un bir adaptasyonunun çekileceği ve başrolünde Smith’in oynayabileceği dedikoduları sosyal medyada yer almaktaydı ama herhangi bir resmi açıklama hala yapılmış değil.

Author

A Man Who Walks Alone... @tutkutuzlu

1 Comment

  1. Berkcan Zülfikar Reply

    Tyler James Williams aynı zamanda Marvel ile Spider-Man için deneme çekimi yaptığını da söyledi isterseniz ekleyin bunu da..

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.