2019’da çıkan Captain Marvel filminin devamı niteliğindeki yeni Marvel Sinematik Evreni yapımı The Marvels için bir kısa fragman yayınlandı. Filmde Brie Larson, Teyonah Parris ve Iman Vellani tarafından canlandırılan Captain Marvel, Monica Rambeau ve Miss Marvel bir araya gelecek.

Film Captain Marvel’a ek olarak 2021 ve 2022 Disney+ çıkışlı Wandavision ve elbette Miss Marvel dizilerinin hikâyelerini de devam ettirecek. Buyurun fragman:

Ve karanlık gecemize güneş gibi doğarlar…

Bu kısa fragmandan gördüğümüz üzere The Marvels, hikâyeyi doğrudan Miss Marvel’ın finalinin kaldığı yerden alıp; Carol Denvers, Monica Rambeau ve Kamala Khan karakterlerinin süper güçlerinin birbirleri ile olan bağlarını işleyerek devam ettiriyor. Birlikte çalışmakta sorunlar yaşayacak olan ve hepsi bir noktada, farklı nitelikler ile “Marvel” titrini taşıyan bu süper üçlünün bir şekilde bu sıkıntıları aşarak evreni kurtarması gerekecek. Çünkü evren, hassas ve duygusal bir varlık ve mümkünse her iki yılda bir kurtarılması gerekiyor. Var olmak ne kadar zor bir şey…

Yine de Secret Invasion ile sahalara dönen Nick Fury’yi gördüğümüz, MCU’nun içerisindeki uzaylı teknolojisi, gen mutasyonu gibi normalde birbirinden farklı gibi görünen güç kaynaklarının bağını keşfettiğimiz ve bir tane yetmez diyerek onlarca yavru kediyi de içerisinde barındıran fragman çok eğlenceli değil mi şimdi? Dileriz film de en az o kadar eğlenceli olur ve hem Iman Vellani’nin hem de karakteri Miss Marvel’ın coşkusunu biz de uzunca bir süre paylaşırız.

The Marvels 10 Kasım (tatsız bir rastlantı) 2023’te sinema salonlarına gelecek.

Author

Size bir hikaye anlatayım.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.