David Harbour yeni MCU filmi Thunderbolts için tekrardan Red Guardian rolüne bürünecek ve yakın zamanda çıkacak başka bir filmi için Collider sitesine röportaj verdiğinde aynı zamanda MCU projesinden de söz etti. Senaryoyu hala okumamış olsa da genel hikayeden ve karakteri özelindeki şeylerden haberdar olan David Harbour neler demiş bir bakalım.

Gerçekten çok havalı. Çok fiyakalı bir şey tanıtıyoruz. Hayati öneme sahip. Julia Louis Dreyfus tarafından canlandırılan karakteri derinlemesine görecek olmak çok heyecan verici. Bilebileceğiniz muhtemel şeylerden biri ben ve Florence Pugh arasındaki dinamik burada da olacak ve havalı bir biçimde ele alınacak. Ama tüm bu karakterler, Sebastian Stan Winter Soldier olarak, Wyatt Russell US Agent olarak; MCU evrenindeki bu paralı asker muhabbetini seviyorum. MCU her zaman bir nevi daha yüce amaçlı oldu. Captain America ve hatta egosuna rağmen Iron Man bile doğru olan şeyi yapmak için mücadele etti ya da günün sonunda doğru olanı seçti. Ve ben bu bir avuç ezik ya da doğru şeyi nasıl yapacağını tam olarak bilemeyen ekibi seviyorum. Şimdiye kadar bana filmle ilgili anlattıkları her şey kulağa klas geliyor.

mcu red guardian mcu

Thunderbolts için önümüzdeki yılların en az beklenen MCU işi desek yeridir, gerçi o benim için Agatha Harkness dizisi ama durum bu. Kadronun ilk duyurulduğu günden beridir yapılan eleştiriler ekibin neredeyse tamamen paralı askerlerden oluştuğu, ilginç bir karakter barındırmadığı, MCU evreninin arta kalanları da boşa gitmesin diye bir şeyler uydurulduğu gibi söylemler. Bunlara katılmamak da pek elde değil. Her ne kadar Taskmaster ve Ghost dışındaki karakterlerin hepsini tekrar görecek olmak hoşuma gidiyor olsa da özellikle Ghost ve Taskmaster karakterlerinin acayip bir şeyler barındırması gerekiyor en ufak şekilde umursamamız için. İkisi de kendi bulundukları filmlerde harcanmışlardı çünkü. Tabii bir de herkesin istediği Red Hulk var ki inşallah olur bu filmde, öbür türlü Eternals filminden sonra MCU evreninin en yerilen filmlerinden birine şahit olma olasılığımız yüksek. Gerçi sağolsunlar Thor: Love and Thunder ve Doctor Strange in the Multiverse of Madness o pozisyonu uzun yıllar dolduracaklar.

Thunderbolts filminden ne bekliyorsunuz? Kadro konusunda internet ile aynı fikirde misiniz? Kimler ekipte olsa heyecanlanırdınız? Bu filmin sonucunda ne tür etkiler bekliyorsunuz MCU için? Kaçınılmaz olan, James Gunn tarafından çekilmiş The Suicide Squad karşılaştırmalarında hangi taraf öne çıkacak? Fikirlerinizi çok da umursamaz davranmadan bize ulaştırın yorum kısmında.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.