Spider-Man rolüyle MCU bünyesinde kendine sağlam bir yer bulan Tom Holland bir süredir Spider-Man 4 filminde de rolü üstlenip üstlenmeyeceği ile gündem oluyor. Yine bu meselenin açıldığı bir röportajda şunları demiş:

Basit cevap olarak her zaman Spider-Man filmleri yapmayı isteyeceğimi söyleyebilirim. Kariyerimi ve hayatımı Spider-Man’e borçluyum. Basit cevap, haliyle evet oluyor. Her zaman daha fazlasını yapmak isteyeceğim.” Tom Holland’ın “basit cevap” diye belirtmesinin sebebi ise aslında Spider-Man’i canlandırmaya devam etmek isteyip istemediği hakkında daha geniş ve detaylı düşüncelerinin olması: “Bu işteki en iyi kişiler potansiyel hikaye üzerine çalışıyorlar. Ama tamamen emin olana kadar korumamız gereken bir miras var. Üçüncü film birçok açıdan çok özel bir filmdi öyle ki doğru şeyi yaptığımızdan emin olmalıyız. Dediğim gibi, herkes Spider-Man 4’ün gerçekleşmesini istiyor. Fakat biz aynı şeyleri çok fazla kez yapmadığımızdan emin olmak istiyoruz.

tom holland mcu sony pictures

Tom Holland güzel konuşuyor düşünüldüğü zaman. Cidden Spider-Man 4 önceki filmlerde olanların bir benzeri ile karşımıza gelirse hayal kırıklığı olabilir ya da etkisi azalabilir. Sony ve Kevin Feige hikayenin tekrardan Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ı içermesi ile daha ufak çaplı bir hikaye olması konusunda anlaşamıyorlarmış söylentilere göre. Bilin bakalım hangi taraf hangisini istiyor? Fakat Spider-Man 4 konusunda Tom Holland’a sinir olduğum nokta hala kesin konuşmaması. Bilmiyorum, eminim menajeri ile ortak yaptığı konuşmalardır bunlar ve kontratı için sağlam bir noktaya varmak istiyordur gelecek adına ama yine de hafiften kabak tadı vermeye başladı. Ayrıca Spider-Man 4 için 2025 de uzak gözüküyor artık; belki sonbaharına ama sanmıyorum. Günün sonunda inşallah beklediğimize değer demekten başka bir şey kalmıyor

Spider-Man 4 sizin için ne kadar önemli? Söylentilerdeki gibi Sam Raimi yönetse acayip olmaz mı? Sizce Tom Holland’ın amacı ne? Düşüncelerinizi sabrımız tükenmeden bizlerle paylaşın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.