Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War serisinin yeni oyunu Total War Pharaoh sinematik bir trailer ile duyuruldu.

Craetive Assembly ve Sega tarafından bizlere sunulan strateji türündeki Total War serisinin yeni oyunu Total War Pharaoh eski Mısır uygarlığına odaklanacak ve bu yıl Ekim’de bizlerle buluşacak. Duyuru, içinde firavun Ramses’in yer aldığı sinematik bir trailer videosuyla yapılmışken sahnelerde Mısır mitolojisinden kalma izler de görebiliyoruz. Uygarlık için yeni bir şafağın yükseldiği mesajı videonun çoğunluğunu oluşturuyor, bu da aslında mitoloji unsurlarını oyunun içinde ne kadar göreceğimiz gibi soruları akla getiriyor.

Creative Assembly ve Sega tarafından çıkarılan Total War Pharaoh oyunundan sinematik bir görsel
Hadi bir destansı oyun daha bekliyoruz!

Serinin son çıkan oyunu Warhammer 3 tamamen mitolojik detaylarla doluyken Pharaoh bir önceki oyun Total War Saga: Troy ile konu olarak biraz daha benzer. Ayrıca Mısırlılar dışında Hititler gibi başka uygarlıkları görüp görmeyeceğimiz ise henüz bilinmiyor. Bu duyuru bile başlı başına heyecan verici ama tabii bir Hitit uygarlığını oynamayı da dört gözle bekliyorum. Umarım çok “buggy” bir oyun görmeyiz.

Total War Pharaoh, aman deniz insanlarına dikkat edin.
Author

Size bir hikaye anlatayım.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.