Abstergo logosu? Comet? Desmond??!!!
Abstergo logosu? Comet? Desmond??!!!

Bir vakit önce Game Developers @Turkey ekibi ile konuştuk. GDT ile iş birliği içerisinde Türkiye’deki bağımsız oyun geliştiricilerinin projelerini, haberlerini, duyurularını, yorumlarını artık Geekyapar! üzerinde yayınlıyoruz.

İlk misafirimiz Fusionide Inc. Erdin Kacan’dan aldığımız bilgiye göre 2013 sonu, 2014 başında bizlerle olacak bir oyunları var: Save the Comet!

Save the Comet ile ilgili ilk söyleyeceklerimiz, müziklerinde tatlı bir nostalji var… O fütüristik uzay maceralarının bağrında duyduğumuz farklı seslerin genç bir yorumu gibi. Müziklerini çok beğendim, bu videoyu izlerken siz de katılacaksınız sanırım:

www.youtube.com/watch?v=jvYHTGjFL_Y

Bir vakitler Flash oyunlarda, şimdilerde Angry Birds Star Wars’da gördüğümüz, ‘launch puzzle’ dediğimiz oyunların aksiyonla harmanlanmış bir hali Save the Comet. Gezegenlerin çekim gücü arasında ‘Comet’ isimli muslukçu karakterimi… Hayır yahu, comet işte kuyruklu yıldız, delikanlı bir ateş topu. Patlamadan ölmeden yerçekimi, astroidler, tuhaf gezegenler arasında savrulacaksınız.

Save the Comet’i sosyal medya hesaplarından takip edin, yaratıcılarına söyleyecekleriniz olursa da GDT grubunu bir ziyaret edin!

 

1

2

3

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.