Total Film, bir sene boyunca farklı filmler için yaptığı röportajlar sırasında devamlı konuk ettiği aktör, aktris, yazar ve yönetmenlere muhabbetin sonunda hep aynı soruyu sormuş: Batman’i mi daha çok seviyorsunuz, Superman’i mi? Daniel Radcliffe’den Jennifer Lawrence’a, Benedict Cumberbatch’ten Lena Dunham’a, Hugh Jackman’a kadar onlarca aktör soruya kendi yanıtlarını vermişler. Total Film de çetelesini tutmuş, kazanını belirlemiş. Sizce ünlüler arenasında Batman’i mi seven daha fazladır, Superman’i mi? Cevabı videoda. Videonun kendisi biraz eski ama, muhabbet hiç eskimediğinden, biz paylaşalım, siz eğlenin istedik!

Bu arada söylemek lazım, ikinci videonun sonunda çıkan The Double’ın yönetmeni Richard Ayoade Batman vs. Superman filmine şaşırırken, yanındaki Jesse Eisenberg’in pis pis sırıtmasına çok eğlendik. Belli ki Ayoade’nin filmin varlığından haberi yok, kendi filminde başrolü oynayan Jesse Eisenberg’in Batman v. Superman’de Lex Luthor’u oynayacağından ise hiç haberi yok. Eğlenceli bir videoya, eğlenceli bir final olmuş yani anlayacağınız. İzleyin, görün!

 

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

1 Comment

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.