Death Is My BFF diye bir hikaye var. Bu hikaye, Wattpad üzerinden yayınlanmış ve bugüne kadar doksan milyonun üzerinde okunmuş. Doksan milyon! Doksan milyon insan göz gezdirmiş, belki kalp değdirmiş, belki kafa patlatmış bu konunun üzerine. Üzerine göz gezdirilen, kalp değdirilen, kafa patlatılan bu hikayeyi Katarina E. Tonks yazmış. Kendisinin Goodreads sayfasıUyarı: Seksi kötü karakterlere karşı bir şeyim var” diyor.

Hikaye de bunun üzerine zaten. Tonks, “başka bir hikaye anlatmak istedim, herkesin hayatında en korktuğu kötü adam seksi ana aşk ilişkisi olarak ete kemiğe bürünsün istedim. Death is my BFF serisi ile etkileşime geçildiğini görmek beni çok heyecanlandırıyor, dünyanın dört bir yanında insanlar konu virajlarına ve sarkastik tek cümlelik repliklere yorumlar yapıyorlar.” diyor. Peki benim size bu noktada, kitabın hikayesinde neler olduğunu anlatmam gerekiyor mu?

katrocks247.64586

İşte Ölüm bir gün Faith isimli bir kızın canını almaya geliyor. Fakat bir bakmışsınız ki Ölüm meğerse seksi yakışıklı bir oğlan, bizim kız Faith de tuttuğunu koparıyor. İşte olaylar gelişiyor sonra. Spoiler vermeyelim. Bilmeniz gereken tek şey, Tonks bunları 18 yaşındayken yazmaya başlıyor. Lise sondayken. Şimdi kendisi üniversitede, lisede yazdıkları dizi olacak. Kimin ellerinde? Hazır mısınız? Sevgili alem-ül geek, Death Is My BFF hikayesini kim diziye çevirecek? 

Sony Pictures Television.

Yahu bu gerçekten muhteşem. Proje hakkında daha henüz hiçbir şey belli değil, sadece hakları satın alınıp Sony ile dağıtım ve prodüksiyon anlaşması yapılmış; fakat şimdiden ben sözünü veriyorum: Death Is My BFF çıktığı zaman CS’yi başına oturtup tam saha reaksiyon videosu çektireceğiz. Yani ilk bölümünü baştan sona izleyecek, öyle yandan PUBG falan da oynamayacak. Oturup çatır çatır izleyecek ve reaksiyonlarını da cümle alem görecek. Acaba dizi mi daha çok izlenir, CS’nin reaksiyon mu; herkesten tahminleri bekliyorum…

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.