Yeah, robots, bitch!

Bazı diziler vardır, üzerinden ne kadar zaman geçse de hep iyi hatırlanırlar. Çünkü her şeyiyle kalitesini ispatlamış ve dillere pelesenk olan birçok repliğiyle akıllara kazınmışlardır. İşte Breaking Bad de tam olarak böyle tanımlanabilecek türden bir dizi. Neredeyse hiç olumsuz hatırlanmayan bu dizi, muhtemelen birçok geekin de vazgeçilmezleri arasındadır. Gel gelelim en az dizinin kalitesi kadar oyuncularının da kalitesi burada mühim bir paya sahip.

Büyük çoğunluğumuzun Breaking Bad’deki Jesse Pinkman rolü ile tanıdığımız Aaron Paul mesela. Kendisi birçok Hollywood aktörü gibi film ve dizilerde çok fazla boy göstermese de, az ve öz olarak kendisini kanıtlamış bir oyuncu. Zaten az ve öz rolünün önemi de, bir yerde onu izleyeceğimiz yapımların eşsizliğini ikiye katlıyor gibi. Zira kendisi son yılların en kaliteli bir başka dizisinin kadrosuna katılmaya hazırlanıyor. HBO’nun yeni gözdesi olacak gibi gözüken Paul, Deadline’ın haberine göre Westworld’ün üçüncü sezonunda yer alacak!

 

City Year Los Angeles' Spring Break: Destination Education, Arrivals, Los Angeles, America - 07 May 2016

Dizi senaristleri Lisa Joy ve Jonathan Nolan’ın “radikal değişim” olarak nitelendirdiği üçüncü sezon, bir hayli beklenmesi zor hale gelecek anlaşılan. Zira bu haberde spoiler vermemek adına ikinci sezonun gidişatı ve üçüncü sezonda olası teoriler hakkında çene çalmayacağız, ancak izleyenlerin de tahmin etmekten asla bıkmayacağı üzere bir hayli iple çekilesi bölümler bizi bekliyor.

Aaron Paul şimdilik nasıl bir rolde henüz belli değil. Belki bir insanı canlandıracak, belki bir “host”u… Tüm bunlar şu an havada kalan soru işaretleri ne yazık ki. Hatta Westworld’ün yeni sezonu ne zaman gelecek o bile net değil. Ancak şurası kesin ki, yeni bölümlerde de en az önceki iki sezon kadar ekrana yapışmamız olası. Yani halihazırda yer alan oyunculara salya akıttığımız yetmiyormuş gibi bir de Aaron Paul geldi kadroya. Daha ne olsun?!

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.