Venom filminin fragmanı gerçekten de geek gönülleri coşturmak, Spider-Man’siz bir Spider-Man sinematik evreni oluşturulabileceğine inanmayanları yollarından döndürmek konusunda başarılı olamadı. Gelen tepkilerin en heyecanlısı “Aa iyi gözüküyor ha” kıvamındaydı, pek çok kişi aktif olarak fragmandan hoşlanmadı, sevgili CS ise izlerken utandı. Genel hatlarıyla “çıksın da bakalım” durumundayız Venom ile ilgili. Ancak Sony böyle düşünmüyor. Onların daha ilerisi için de planları var.

Bu planları geçtiğimiz günlerde Collider‘a bir demeç veren Woody Harrelson ‘Venom‘ın çok küçük bir kısmında varım, ama bir sonraki filmde de olacağım. Senaryoyu okumadım ama, dedim ki neyse, sallayalım zarları!‘ diyerek, Venom 2’nin en azından bürokratik seviyede varlığını kısmen doğruladı. Yalnız bize soracak olursanız, asıl parmak bastığı başka bir konu var. Uzun süredir dedikoduları dönen ve Woody Harrelson’ın ilk filmde minnak bir rolle başlayıp, ikinci filmde büyümesini mantıklı kılacak bir durum. Carnage.

Venom‘da bir rolünün olduğunu uzun süredir bildiğimiz Harrelson’ın tam olarak nasıl bir karakteri oynayacağı açıklanmamıştı. Filmin karakter listesinde Woody’nin isminin yanında “henchman” yazıyor, öteye gitmiyordu. Vakti zamanında Bleeding Cool‘da yayınlanan bir duyum da Woody için Carnage diyordu. Aklımıza yatmıştı. Şimdi Woody’nin açıklamasıyla her şey tekrar bir anlam kazandı. Koskoca adamı tutup, beş dakika bir kötü adamın yancısını oynasın diye iki filmlik kontrat yapmazlar. Bu belli ki olası bir Venom 2’de Venom vs. Carnage için hazırlık.

Bu iyi bir fikir mi? Elbette öyle. Harrelson kendisi de projeyi Zombieland yönetmeni Ruben Fleischer’la tekrar çalışmak istediği için kabul ettiğini söylemiş, eğer Fleischer ikinci filme sağ kalırsa onları tekrar bir arada bangır bangır coşar ve coştururken izlemek isteriz. Harrelson yine aynı röportajda Tom Hardy ile çalışma fikrinin onu heyecanlandırdığını da belirtmiş; evet, Harrelson ve Hardy’yi karşılıklı olarak Venom ve Carnage olarak görme fikri bizi de heyecanlandırıyor. Ama bütün bunlar için önce Venom’ın iyi olması gerekiyor.

Film 5 Ekim’de vizyonda. Sizin umut seviyesi ne alemde?

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.