Sanırım üzerine yeterince düşünmediğimiz için, ya da Infinity War artık kapıdan girip salona oturmak üzere olduğu falan için; bu sene bir uzun metraj Venom filmi izleyeceğimiz gerçeği bana gerçekten çok garip geliyor. Alışamadım yani sevgili geek, film 5 Ekim’de geliyor, ben hâlâ Venom izleyecekmişiz gibi hissetmiyorum. Belki bilgi azlığından dolayıdır. Belki siz de paylaşıyorsunuzdur bu yabancılaşmayı. Eğer öyleyse, gidermek adına sizi en son dedikoduyla davet edelim mi?

Şöyle, şimdi filmin esas konusunun Lethal Protector ve Planet of the Symbiotes çizgi roman serilerinden esinleneceğini biliyoruz. İki hikaye de Venom’un farklı simbiyotlara karşı verdiği mücadeleyi konu alıyor ve ikisi de Venom’ı anti-kahraman statüsünde değerlendiriyor, bir kötü adam olarak değil. Ancak bir tanesinde özel bir karakter var ki kendisi bizim dev ilgimizi çekiyor: Carnage.

Carnage, nam-ı diğer Cletus Kassidy, Venom’ınkine benzer bir simbiyot tarafından yönlendirilen bir insan. Yalnız simbiyot bağlandığı evsahibinin özelliklerini benimsediği için, kendisi fotomuhabir Eddie’nin simbiyotundan daha sert, daha vahşi. Bu sebepten de çizgi roman hayranları hep kendisini biraz ayrı sevmişlerdir. Muhtemelen filmde olacağını duymak da hoşlarına gider. Hem de koskoca Woody Harrelson canlandırıyorsa!

Woody Harrelson

Filmde olacağı uzun süredir bilinen, ancak rolü bilinmeyen Woody Harrelson’ın Carnage’ı oynayacağı söylenmekte şu an. Bu malumat Bleeding Cool istikametinden geliyor. Kendisinin rolü bugüne kadar basına “bir çeşit çete üyesi” olarak anlatılmıştı, ama elbette gizleyeceklerse “seri katil” falan diyecek hâlleri yoktu. Dürüst olmak gerekirse hâlâ dedikodu aşamasında, ama insanın kafasına çok hızlı yatıyor. Woody Harrelson’dan güzel Carnage çıkar bizce. Siz ne diyorsunuz?

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.