MCU’nun bir süredir devam eden bir ileri iki geri şeklindeki ilerleyişini sağır sultan duydu biliyorsunuz.

Ufukta beliren gelecek projeler arasında da en öne çıkanlarından biri yeni Deadpool filmi ve X-Men: First Class, Kick Ass ve Kingsman serisi gibi filmlerin arkadasındaki isim Matthew Vaughn da bu konuya değinmiş: “Deadpool vs Wolverine hakkında bildiğim birkaç şey  –ya da Wolverine vs Deadpool, eminim Ryan Reynolds ve Hugh Jackman şu sıralar bunu tartışıyordur– gerçekten inanılmaz. Bu tam bir elektroşok olacak… MCU onlardan bir elektroşok yemek üzere ve bu MCU’yu hayata döndürecek. Bence Hugh Jackman ve Ryan Reynolds Marvel’ı kurtarmak üzere.” İşin ironik taraflarından biri şu ki film hakkında çıkan söylentiler de MCU için büyük değişimleri getireceği yönünde.

Deadpool 3 geçenlerde paylaştığımı listemizde de bu sene en çok beklediğimiz süper kahraman işi olarak yer almıştı. Her ne kadar gaza gelip de yine Doctor Strange in the Multiverse of Madness gibi hayal kırıklığına uğramaktan korksam da bir yandan da içimde bir heyecan var tabii. Söylentilere konu olan onlarca sürpriz karakter, setten sızan görüntüler, Hugh Jackman’ı Wolverine olarak orijinal kostümü içinde görebilecek olmak derken potansiyel yüksek yine. Ayrıca yönetmen Shawn Levy da müthiş başarılı olmasa da eline yüzüne bulaştırmadan eğlenceli filmler çekti şimdiye kadar. Deapool 3 onun zirvesi olur inşallah da bizleri memnun eder. 26 Temmuz 2024 tarihinde sinemalara gelecek olan filmden ilk fragmanı haftaya yapılacak Superbowl finalinde görmemiz çok olası.

Deadpool 3 sizce tatmin edici olacak mı? MCU kurtarılmaya muhtaç durumda mı? En sevdiğiniz Matthew Vaughn filmi hangisi? Görüşlerinizi hiçbir şeye bel bağlamadan yorumlara yazın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.