Game of Thrones’un ruh yıkıcı, umut söndürücü, iç karartıcı üçüncü sezonundan sonra mesele nereye gider? Hakikaten insanın bu soruyu kendisine sormaması mümkün değil. Benioff ve Weiss Red Wedding’i ekrana taşırken o denli acımasızlardı ki insan dördüncü sezonda nasıl kana susayacaklar merak ediyor.

Eğer geçtiğimiz günlerde yayınlanan 14 dakikalık ilk bakış bu merakınızı dindirmediyse, buyrun Game of Thrones 4. sezon fragmanı #2’yi verelim. Fragman kısa olmasına rağmen her karakterin bu sezondaki derdi olacak konuları güzel geçiyor. Ana meselenin de intikam olacağı çok açık. Üç sezondur dönen entrikalar, sırtlara saplanan bıçaklar sağ olsun, herkesin intikam alacak tonla şeyi var. Ama bize sorarsanız hiçbirinin Arya kadar sebebi yok. Kızcağızın başına hakikaten gelmeyen kalmadı be usta…

Untitled 4

Bu arada Daenerys’i oynayan Emilia Clarke, hükmederken çok güzel gözüküyormuş, onu da söyleyelim! Buyrun efendim, Game of Thrones 4. sezon fragmanı.

http://www.youtube.com/watch?v=d2ZNaLQD60Y

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.