Geçtiğimiz senenin Aralık ayında şöyle bir format denemesine girdiğimi sizlere de anlatmıştım. Malumunuz, her bir haber için bol bol konuşacak detay olmuyor. Eh, bir de üstüne kısacık bir bilgi için kocaman bir haber başlığı patlatmanın da bir alemi yok, değil mi? O yüzden biriken minik haberleri bu konseptte size sunmak daha mantıklı geliyor çoğu zaman. Hala deneme/yanılma aşamasında gördüğümüz bu format için bir ara yorum bırakırsanız çok müteşekkir oluruz bu arada.

O zaman başlayalım mı?

 

1) Dune Rebootuna İki Yeni İsim Katıldı!

Stellan_Skarsgård__dave_bautista

Bildiğiniz üzere Denis Villeneuve yeni bir Dune filmi için kolları sıvadı. Daha önceden bahsettiğimiz Timotheé Chalamet’in baş kahramanımızı oynayacağı haberinden sonra projedeki diğer roller de bir bir açıklanmaya başladı yeni yıl ile birlikte. The Hollywood Reporter‘ın bildirdiğine göre Guardians of the Galaxy‘den Drax olarak tanıdığımız Dave Bautista, filmde “Beast” Rabban rolünü canlandıracak. Öte yandan Stellan Skarsgård ise Baron Vladimir Harkonnen ismiyle kötü adam koltuğuna oturacak.

 

2) Plastikten Et ve Kemiğe: Margot Robbie, Barbie Oluyor!

margot-robbie-blogrolljpg-886ab4_1280w

Hayır, şaka falan değil. Bildiğiniz gerçek. Barbie’nin canlı bir filmi geliyor ve bu projenin yüzü de kesin bir şekilde belli artık: Margot Robbie! Oyuncak bebekten hallice güzelliğini fazla övmüş olmalıyız ki, yapımcılar da bu konuda harekete geçmiş ve Robbie’yi, planlanan Barbie filminin baş rolü yapmaya karar vermişler. Yönetmen koltuğu için Wonder Woman‘dan Patty Jenkins düşünülüyor olsa da o konuda henüz bir ses yok. Ancak Robbie bu rol için fazlasıyla heyecanlı:

“Bu rolü aldığım ve dünya çapındaki çocuklar üzerinde müthiş olumlu bir etki yaratacağına inandığım bir film üretiyor olduğumuz için çok gurur duyuyorum.”

 

3) Kill Bill-vari Film Yolda: Karen Gillan Çoktan Kadroda Bile!

Doctor Who - Series 7

The Hollywood Reporter’ın söylediğine göre Tarantino’nun Kill Bill‘i ve Edgar Wright’ın Baby Driver‘ının karışımından hallice yeni bir suikastçı filmi geliyor. Aharon Keshales ve Navot Papushado isimlerinin yönetmen koltuğunda oturacağı aksiyon filminin ismi Gunpowder Milkshake olacak. Amy Pond ve Nebula olarak geek aleminde çokça coşulan, hatta ve hatta Jumanji’nin reboot filminde de yer alarak gönüllerde iyice kalıcılaşan, Karen Gillan da baş rolde yer alacak. Başka bir detayın henüz belli olmadığı projede şu anlık bildiğimiz tek şey ise, suikastçı karakterlerimizin hepsinin kadın olacağı yönündeki söylenti.

1 2
Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.