Eğer takip ediyorsanız, AMC pırlanta gibi yeni bir program yayınlamaya başladı, Geeking Out diye. İsmi zaten geek insanın bir hoşuna gidiyor, gözünüzün önüne bir masanın etrafında toplanmış bir şeylere çok heyecanlanan insanlar geliyor ki… Program da öyle zaten. Programı sunanlar bu işi yıllardır profesyonel olarak yapan Kevin Smith, ve muhtemelen Abrams’ın kankalıktan verdiği rollerden tanıdığınız Greg Grunberg. Güzel program vesselam, izleyin.

Neyse, esas meramım bu değildi; nereye kaydık? İşte bu Geeking Out’a, geçtiğimiz gün Paul Wernick ve Rhett Reese konuk oldular. Kendilerini ismen tanımıyorsanız, bu çok anlaşılır bir şey. Ama muhtemelen beraber yazdıkları iki filmi biliyorsunuz. Biri bu sene çıkıp, hepimizi mizah anlayışıyla, karaktere duyduğu saygıyla, hızıyla tonlamasıyla dev ihya eden Deadpool. Diğeri de Zombieland.

zombieland-bill-murray

Deadpool’un iyi olacağına inanmamızın sebeplerinden biriydi zaten Zombieland. Reese ve Wernick, tam da Deadpool’a yakışan bir tonlama ve kayıtsızlık tutturmuşlardı filmde. Çok çiçek dört başrol seçmiş –Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone, Abigail Breslin– bu dört başrolü de çok iyi kullanmışlardı. Film de tam böyle devama müsait bir biçimde bitmişti esasında ama, yıllar boyu haberi gelmedi. Bugüne kadar.

Artık keyif çanları resmen çalabilir, zira Geeking Out’ta Wernick ve Reese doğruladılar: Zombieland 2 resmen geliyor. 2009’un en keyifli filminin ikincisi, üstelik beraberinde Woody Harrelson ile gelecek. Diğer üç aktörün geri dönüp dönmeyeceğini bilmiyoruz, ama Harrelson’ı doğruladı yazar ikilisi. Biz valla açıkçası Eisenberg dönsün isteriz, ama dört karakterden sadece bir tanesini tekrar görme şansımız varsa bunun da Harrelson olmasına tamamız. Sizin fikirler ne? Alalım!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.