Shingekiler Shingekisi, Kyojinler Kyojini, zümrüt gözlü, kuzgun bakışlı Eren hocamız ile Titan kesme ziyafetimiz 2017 baharında devam edecek maşallah!

anigif_enhanced-buzz-32360-1379346554-6

Resmi sitesi üzerinde yeni görsel ile beraber duyurulan haberde, ayrıca animasyon stüdyosu ve yönetmenin aynı kaldığı da belirtildi, ki araya 4 sene girdiği için bu önemli bir haber. Farklı bir tarz, farklı bir görsel dil, ikinci sezonu heyecan ile bekleyen insanları şaşırtabilir, küstürebilirdi. Alıştığımız kalite aynen geri dönecek, umutluyuz!

Yeni sezonda neler olacak derseniz, Şingeki no Şingeki, alışıldığı gibi uyduruk filler bölümler ile hikayeyi sulandıracağına, 4 yıldır manga biraz ilerlesin diye bekliyordu. Mangay okuyanların bileceği gibi, ohooo, neler neler oldu, bunlar hala female Titan arc’ının sonunda. Daha çook olaylar çıkacak, hiç spoiler vermeyelim. Ama Titan’ların ortaya çıkış hikayeleri, yeni Titan çeşitleri (çikolatalı, çilekli vs), bir takım plot twistler falan… Hazır olun. Manga yüzünden bunların çoğu spoil edildi, bilmiyorsanız da dikkatli olun.

Bekliyoruz!

visual_01

 

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.