Bizim süpermuhit’ten yükselen seslere kayıtsız kalabilir miydik? Hayır elbette. Geekyapar okurlarının, sadece okur olmaktan çıkıp, aynı zamanda sohbete katıldıkları, pırlanta gibi yazılar yolladıkları çiçek çağrılarımızın dördüncüsünü, baya gecikmeli olarak yapıyoruz. Üçüncü yazımız ödülsüz olmasına rağmen yine muhteşem yazılar yolladınız bize. Biz de biraz yüzsüzlük yapıp, bu seferkini de ödülsüz yapalım dedik. Ancak meraklanmayın, Yazı Çağrısı #5 ödüllü olacak. Ne olacağını söylemeyelim, sürprizi bize kalsın!

Peki konumuz ne? Geekyapar. Hayır, inme geçirmedim. Dördüncü yazı çağrısının konusu Geekyapar. Geekyapar okumaya ne zaman ve neden başladınızGeekyapar sizin için ne anlam ifade ediyorGeekyapar’ın en güçlü yanları neGeekyapar’ın en zayıf tarafları neGeekyapar’da sizce neler değişmeliGeekyapar’da neler görmek istersinizGeekyapar başka mecralara kıyasla neyi farklı yapıyor; bunların hangisi iyi, hangisi kötü? Hiçbir şekilde elinizi korkak alıştırmanızı istemiyoruz. Sadece övgü dolu yazıları almak gibi bir niyetimiz de yok.

Bunun eğrisinin ve doğrusunun da farkındayız. Örneğin “Mrb, çok salaksınız, sevgiler” diye yazı yollayan olacak; biz bu iyi bir yazı olmadığı için kabul etmeyeceğiz, sonra da Ekşi’de ardımızdan “benim çok güçlü gömüşümden tırsıp yazımı yayınlamadılar” olacak. Varsın olsun, biz herkese çiçek dağıtırken de Ekşi’de ardımızdan böyle bir şeyler yazılıyordu zaten. Bizim için önemli olan tek şey yazının güzel olması, diğer yazı çağrılarında olduğu gibi. Öncekilerde olduğu gibi, kurallarımız da şu şekilde.

  • Yazıların önceden başka bir yerde yayınlanmaması gerekmektedir.
  • Yazıların tamamen size ait olması gerekmektedir.
  • Yazılar 11 Temmuz 2016 günü saat 23:00’e kadar yollanmalıdırlar.
  • Yazılar 12 Temmuz günü sitede yayınlanacaklar. İsminiz de sitede geçecek, eğer mailden isminiz anlaşılmıyorsa, mailde gördüğümüzü yazacağız, ona göre. İsminizin geçmemesini istiyorsanız belirtin. (sonra yok efendim, ben niye çılgınoğlan18 olarak basıldım falan olmasın)
  • Yazılar merhaba[at]geekyapar[nokta]com adresine ateşlenecek; konu kısmına YAZI ÇAĞRISI yazılacak. Yazılmayanlar okunmayacak.
Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.