Esmiyor? Esmiyor. Geçen Cuma TGIF‘lerin en kralı oldu mu? Oldu. Bayram tatilleri birleşmelerin en güzelini yaşayıp haftasonuna uzadı mı? Uzadı. Ama siz bunu değerlendiremiyor, bu yüzden de kendinizi “heh heh, en azından şehir boş” diye avutuyor musunuz? O zaman buyurun, size pırlanta gibi bir liste hazırladık. Açın bilgisayarı –ya da bazı durumlar için, münasip konsolunuzu– verin kendinizi bu muhteşem 7 oyuna. Plajlar içinizi ısıtsın, kulüpler kanınızı kaynatsın, denizler ruhunuzu soğutsun… Arada hürmeten iki kaplumbağa tokatlar, iki de diktatör devirirsiniz yani; neymiş?

Buyurun!

 

Just Cause 3

2795962-jc2_screenshot_carstunting1_11_1418315491.12.2014

Medici’de Bir Bayram Tatilinden Beklemeniz Gerekenler: Bol bol akrobasi kesin bir kere. Kancayı attın, kendini gökdelene çektin, sonra bir anda tak kancayı salıp planörü açtın; hemen yukarıya pike yaptın, helikopterin birine takıldın… Bunları yazın bir kenara. Onun haricinde bir de bol bol siyasi kargaşa yaşanacak. Faşist askerler falan. Dikkatli olun.

 

Grand Theft Auto: Vice City

616831333_orig

Vice City’de Bir Bayram Tatilinden Beklemeniz Gerekenler: Muhteşem plajlar, yakışıklı çocuklar, güzel kadınlar zaten olmazsa olmaz. Kulüpleri falan da iyi, özellikle Malibu Club’a uğrarsanız bizden sahibi Kent’e selam söyleyin. Ama suç oranı son zamanlarda artmış diyorlar, işiniz düşmezse çete bölgelerine çok uğramayın.

 

Dead Island

deadisland-all-all-screenshot-077-preview-embargo-August-01-2011

Banoi’da Bir Bayram Tatilinden Beklemeniz Gerekenler: Başka acentalar size tropik iklimi, güzel tatil köyünü ve plajları satar; biz dürüst olalım. Banoi’da bir bayram tatilinin en güzel tarafı egzersiz. Zombi istilası şu sıralar adaya çok güzel bir renk katmakta. Eğer “sporumu yapayım, tatilden fit döneyim” derdindeyseniz, hiç tereddüt etmeyin. Özellikle bacak kasınız Schwarzenegger gençliği kıvamına gelecek.

1 2
Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.