Comic-Con’daki Game of Thrones paneli, David Benioff ve Dan Weiss’ın baştan yaptığı “gelecek şeyleri sormayın” uyarısı yüzünden, daha ziyade çok muhabbeti dönen, klişeleşmiş şeyler üzerine yoğunlaştı aslında. “O soğukta çekim yapmak zor mu?”, “Karakterlerin içine nasıl giriyorsunuz?”, “Hepimiz öleceğiz diye bir korku var mı?” gibi şeyler döndü daha çok. Moderatör Craig Ferguson da bu basmakalıplığın üzerine gitti, tartışmasız en komik olduğu anlar önceden belirlenmiş soruların dışına çıktığı dakikalardı. Ki zaten Ferguson için durum her zaman böyledir, talk show’unu izleyenler bilirler.

Fakat o panelden iki video çıktı ki, ikisi de çok önemliydi. İlki şu aşağıdaki, 5. sezon casting videosu. Game of Thrones’un çekimleri yakında başlayacak beşinci sezonuna yeni katılacak oyuncular, her zamanki gibi toplu bir videoyla gösterildi. Kuşkusuz bizce en önemlisi, şu kişiydi…

 

castingannouncements

Pek çoğunuzun Pirates of the Caribbean serisinden tanıyor olabileceği Cannes ve Tony ödüllü, deneyimli efsane oyuncu Jonathan Pryce gelecek sene Game of Thrones’un kadrosuna katılacak. Peki diğerleri? Diğerleri çoğunlukla Dorne bazlı hikayeler için eklenmiş gibi duruyorlar. Sand Snakes’ı dünya gözüyle görmüş, Martell sülalesinden kalanları tanımış, şu sıralar Dorne’da olan Myrcella’yı yeni oynayacak aktrise de bir merhaba demiş olmak için; buyurun, Game of Thrones’un 5. sezonunda kadroyua katılacak oyuncuların videosu!

http://www.youtube.com/watch?v=WH2ri8RhSnw

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.