Pardon, başlığı atarken mental kapasitemin bir bölümünü cümlenin sonuna bıraktım; zira Deadpool 2 için Cable sanıyoruz belli olmak üzere ve ben bu konuyla ilgili tepkimi henüz netleştirebilmiş değilim. Dürüst olmak gerekirse, ortada netleştirilebilecek bir tepki var mı ondan da emin değilim. Verilen karar Ray Stevenson kadar bariz doğru ya da, ne bileyim, Russell Brand kadar bariz yanlış değil. Bir… karar işte.

Denilene göre Cable için anlaşılmak üzere oldukları isim Pierce Brosnan. Baya Brosnan. Hayatımıza 90’lı yıllarda muhteşem bir Bond olarak girmişti Brosnan, o dakikadan beri de kariyerini belirli bir klas seviyesinin üzerinde sürdürüyor. Hiçbir zaman ödül kalibresinde bir yeteneği olduğu iddia edilmedi, ama aynı zamanda hiç kimse geldiği yere yakışıklılığıyla da geldiğini iddia etmedi. Komedi filmlerinde oynamışlığı vardır, ama kahkaha attığı bir film karesi var mı hatırlamakta zorlanıyorum.

Pierce Brosnan 2

Yani anlatabiliyor muyum kafa karışıklığını? Mutlaka bazılarınız paylaşıyor olmalı. Haberin kaynakları epey sağlam bu arada. Meet the Movies Press podcast’inde Forbes’dan Simon Thompson Deadpool 2’nin yönetmeninden “Daha henüz anlaşmadık” cümlesini duyduğunu açıkladı, aynı podcast’te bu tip duyumlarıyla meşhur Variety’nin de benzer dedikodular aldığı ortaya çıktı. Yani şu saatten sonra Pierce Brosnan Cable olmazsa sebebi anlaşmada bir pürüz olacaktır, onun da ihtimali düşük gözüküyor.

Peki bu sağlam haberin sonunda ne olacak? Bence Brosnan Cable için fazla ciddi bir aktör. Bunu özünde Deadpool’a karşı ciddi adamı oynamış olan bir karakter için söylediğimin farkındayım, ama Brosnan sert ciddi değil, kasıntı ciddi bir karakter. Daha maço, daha agresif bir oyuncu bulunabilirdi sanki üzerine biraz daha düşünülse. Gerçekten, hiçbir aynı aktörün oynayabileceği karakterler listesinde James Bond ve Cable yan yana durmuyor. Ama bir yandan Pierce Brosnan da Pierce Brosnan işte, düşük ihtimal olsa da fena bir şey çıkmayabilir. İşte kafalar böyle karışık geekler. Siz ne diyorsunuz?

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.